Prijava

Pa prekini da asistiras govno malo crno hitler se vrti ko ventilator u grobu ili u urni nemam pojma

U argentini se vrti, tango igra xd

Pa onda je blizu atlante sto ne ode da napravi crni sapun od njega majke mu ga nabijem u picku

Nabi kovington 7 poena otkad sam ga napljuvao haha al sad,jebe atlanta odjednom treba mi da pobede 4 hahah ajde da probamo mamu vam,jebem olosi jebeni pa,gubite od invalida jebenih ajde sramoto onakve nacije kreni da jebes malo i pas koji za hauarda kopile jebeno

Vučević 14, atlanta na -14, a tako je lepo delovalo, vučević za 18 minuta utakmice imao 4 poena, atlanta vodila 7 razlike, ali ne, jebite me u usta redom

Dajte link za cikago da navijamo moja porodica i ja to nam je za majonez i mortadelu sutra

Kad je vodila atlanta sta pricas vodili su 3 razlike jednom i to je trajalo citava dva minuta

Bolje ti fala brt xd

Ovaj mali nastavlja da ciglari mater mu jebem da je ovo sad dao pa i da ima nade za njega

Nista, navijamo za bikove i da Batler pocne nesto da pogadja

Sad ce bulsi da ih kavaju

Ovaj sroder bre nije normalan krsta mi 4-16 gospodin sutira i jebe mu se za sve pa treba da te lade do sledece nove godine mamu ti bre jebem

Coa ne znam na koliko ti je vucevic nadam se da je na 16,5 jer ga je upravo izveo a ima 16

Meni sreder pojebo tiket sad ostaje samo da se nadam da cikago nastavi jako snazno i do samog kraja

Батлер како игра, неће дати ни пола од 25.

Ma vučevića sam imao na 16.5, ali i dvojku na atlantu haha, prestao sam da pratim na kraju treće. A da, imam i ja plus na batlera, tako da me nije samo atlanta pojebala, ako mi je to neka uteha.