Prijava

I ja padoh na Koloma asistencije, jedna mu falila. Digao mi pritisak onaj debil što u četvrtoj niko sem njega ne sme da uzme loptu. Majmun pravi faul na -10 i 9 sekundi do kraja da bi mogao da uzme još jedan šut, govno alavo

е то лечки, лагано могу да преседим кући да не одиграм тикет за викенд, али евролига кад је обузме ме неки ђаво и оно, не да ми мира, не знам да л' сам укупно 3-4 такмичарска дана евролиге провео без тикета.

Majmun pravi faul na -10 i 9 sekundi do kraja da bi mogao da uzme još jedan šut, govno alavo

ово, ово, овде сам пукао највише, мртвак

Da, to za Lengforda je za posmatranje, najbolji igrač u timu u trenutku kad se zna da ekipa gubi uzima što više šuteva da bi sebi popravio statistiku, jeste on strašan igrač i čudno zvuči, ali to što radi je odlika malih igrača, gubitnika.

Odigrah neki sistem preko neta za 1.5km
Dobih 0.87km
hahahahaha

Imao sam Parahovskog plus pa se srdim, mada onaj ne bi izašao bez obzira na Lengforda, s obzirom na to kako je igrao protiv jebenog Plajsa.

Pa.ja sam zaboravio da je duplo kolo hahahaja

ма ово је смрт ја ево добио паре да купим поклон за младенце већ гледам како да наместим да купим неки тостер полован и остало сргам у играче јебене хахах дајте неки предлог

не знам да л' сам укупно 3-4 такмичарска дана евролиге провео без тикета.

Ja možda baš toliko, ali to mora da bude petak i da budem u nekoj baš velikoj žurbi da ne svratim do kladionice ili da bar nalupam nešto na brzaka preko neta

joj 1000 igraca
odmah mi se smrkne i unervozim se

Hahaha i ja evo u subotu idem na svadbu i razmišljam kako će da se opare ako prođe neki jači tiket :) Ali dobro, ne diram to što odvojim za takve stvari, na svu sreću imam bar za to samokontrolu. Tako da, Coa, nemoj da brineš, za tvoju će da bude kinte.

Ja sam prilicno siguran da nisam propustio ni jedan dan :(

брате за моју лепо сви донесите по један тикет одигран с квотом 5-10 и лепо у коверту па да увече гледам шта је прошло шта није хаха

курац увече, гасила би се музика да се прате тикети на тевеу шта лупам ја

Uuuu koliko dobra ideja, odabereš da l ćemo da damo po lupam 100 evra ili po 50 na 3 igrača, pa ja ne znam šta bih radio

50 na tiket sa 3 igrača*

Odlicna samisao kilograme

joj a nista bolje no tako pretjeras sa potrosnjom na svadbi, ono pijan kitis i castis muzicare i konobare pa sutra dobijes tiket ili te bingo usere

E to bi bila prava svadba, ako dođe svi veseli, ako ne, odma tuča, jao pa ko je stavio Burusisa plus sad kad se vratio Gist a gle ovog Uljanovasa sad je našao da pogađa sve mu jebem