Prijava

Coa ti znas da sam ja siroke ruke ja bih ti doneo tiket sa kvotom 60 haha pa da vidis kako mi je ovih deset dana sa mrtvih 0,5 koseva

Inace sjajna ideja hahahaha

Mada izbila bi tuča i kad bi došlo, kao gle sad kad igram za njega dolazi u poslednjoj sekundi, a da sam ja stavio, znaš kad bi došlo

I uvece gledas tikete i sve kurac i samo molis boga da nije nikolasov jos naisao xd i onda naleti 50e na zvezdu 2-2&< u top8 protiv cska i kazes hvala pseto druze moj

Eto, Coa, imamo plan, a Armin može da dovede popa, a Izijem Zorana Kalezića

joj kad se sjetim ima ono u salonima liftovi kod sanka za prenos hrane iz kuhinje koja je ispod i ja tako pijan prisao i naslonio se na lift i sre

Radmilo od mene imaš vožnju mladenaca s tim da ti svastika sedi napred a ti i žena pozadi

Hahahh dajem ti broj mog popa coa da te venca nema druge

i 100 evra na Simona plus na utakmici koja se bude tada igrala. Dakle 185 evra

Tikete obavezno u maxbetu pa bonovi za kafu i pivo u koverat xddddd

Jaoooo kakva će svadba da bude, a već vidim da će Šomi sve kontra namerno da odigra i ima sve da dođe, i Rajs asistencije i Dragić i Dženkins ma sve

ето како се лако оправи свадба кад смо сложни, ма лагано.

нема свастику, боксеру, али има брата који дође скоро као свастика ахахахах тако да решено ти је то рачунај џд

Ne može on biti toliko muško koliko ja mogu biti nalizan

A pravo iznenađenje će da te sačeka kad se vratiš sa medenog meseca, a poslednja utakmica na CicaDrazinom tiketu govova ma divota

Dražin tiket prati dok djete ne krene u školu.

аахахахахахах одличан лечки

Arm rekao mi Šomi da te pozdravim uz ovaj prigodan tiket
https://imgur.com/toc9e3Z.jpg

е да, јебеш арминовог попа, ту зовемо лакија, и њега реши један тикет из коверте па како буде, може сам да бира коверту, па ако дође и дете да ми крсти после о истом трошку

Hahahah pa tačno moramo da se samobanujemo, nema druge