Prijava

александаркг
Naišli bi šomi i ja da te skinemo s drveta aaahahahahahh

ahahahaha isplakah se

Klivlend popusi, real primi u 92, sad harden 6 za poluvreme. Jebite bre ajde jebite

Imao jedan monako x2&2+, real 1X&2+ i hjuston vh za povracaj makar i vidi sta mi uradise skotovi

S K O T O V I
K
O
T
O
V
I

Al sad vidim radmilo je na temi pa ne znam zasro sam se i trudio, juce i prekjuce lagani prolazi eh lepo vreme bese

Tacno kad je dosao sve krenu ubkurac joj radmilo jebem li ti

Evo stize hjuston, tacno bi povadio sve da debili iz reala nisu otisli svi napred u 92-om na 2:2 i dali kontru 6 na 3 iako su prvi i iks im je do jaja. Brate

Tebi arming ne bi pomoglo ni sam svoj sajt da opraviš i jedini da budeš tamo i da imaš mogućnost da prepravljaš tipove koje si prognozirao, smorio bi se koliko bi tu posla bilo xd

A ps, bio sam i juče tu samo povremeno i iz off-a, hteo sam da banem kad sam stigao oko pola 5 kući da ti napišem da dobija san antonio sig, nego mi bilo krivo da ti userem tiket, ali izgleda da deluje i kad pomislim samo!

јебала вас кошарка

брате овде ради ћирилица,а на чету не ради
ово била само проба (проба је била)

A kao nisi do sada znao da deluje

Bas sam u iskusenju da nikada vise ne udjem na ovu temu

Ali evo ako harden u vestbruk udju u plus(jos to mi je bedniku ostalo) povlacim rec

Puno ćeš nam nedostajati :(

Hahahaha Harden najjaca glava da iznudi faul

http://i.imgur.com/k4t7oaH.jpg

Hahah

Kako su ciganski ovi faulovi za tri poena baš ciganski jebem im mater svirao bih faul u napadu hardenu za ovo

Kolko glup ovaj faul nad neneom au

Radmilo maleni ja mozda nekom i budem nedostajao. Veliko mozda al je ipak mozda

Nene 12/12 sut prelol

Kakve su bre ovo lazi jebene u poslednja 4 min ubacise 30 poena fazon sve bacanja fauliraju se svakih 5 sekundi i na bacanja duvajte kurac bre xovek se ponada jebeno ibkurac boston 7 bacanja cikago 12 pa jebem vam majku

JEBOTESUNCE PA STA RADE OVO OVAJ RETARD CUPAVI BATLER SUTNUO 8 SLOBODNIH VEC MAJKU VAM JEBEM DOSTA MI JE OVOG SRANJA