Prijava

Dok u medjuvremenu mocart javlja da je pao gol ja reko tako je bre, prebacujem na rezultate tamo nista heh eto kasne oni, vracam na mocart i tamo nije promenjen rezultat, shvatam koliko je sati i popisan opet prihvatam svoju sudbinu

au predrazinjo pa sta su ti uradili tamo dok si bio ugradili 6to culo...svaka cast

Hvala ti batke moj

dal moze aleksandarkg da obori ove prerdazinjove tikete

Ko iz picke. samo cekaj da dodje da cestita ovde na temi sutra predrazinjo ode da naplati, a lokal prazan, samo zidovi ostali xd

Aleksandarkg moze da srusi i namestenu utakmicu xd

Aj dajte neki nba nemojte jebati

Odigraj da boston prolazi cikaga

znas da ollanik ima ortaka sa kojim kad se dopisuje na kraju svake reci stavlja slovo t?

Pazi vako izijem prijatelju.
Dok sam bio na brodu, kazem caletu da mi uplati 1000 din na Soccer nalog. Za mesec i po dana sa broda napravim 100 hiljada i bude prelagan cashout.
Dok sam bio na odmoru mesec i po dana izmedju 2 ugovora pratio sam neke likove sto igraju samo basket singlove, pretplate i te fore i tu sam bio dobar nekih 90 hiljada.
Puko sam ja i fino para od kad sam dosao sa broda pre 2 meseca, al zadnja dva dana sam ih jebao bas snazno.

Kako si napravio 100k?

Glavni dobitak je bio tiket sa 30 parova prvo kolo vimbldona muskarci. 2000 uplate za 50 i nesto hiljada isplate. Ostatak je bio ili uzivo ili tiketi sa jakim ulogom a malim kvotama. Stao sam kad sam stigo na 120 i hteo za 20 da napravim jos 5 hiljada, kao ravno 1000 evra i te fore. I odigram neke j amerikance 1i2+, malo mi bilo 1.07 kvota na cistog keca i ono dodje 1 0, gol pao fazon u sestom minutu i ostalo tako do kraja.

Tu sam preseko da napravim isplatu tih preostalih 100k a ne da probam da vratim izgubljenih 20 sa tih 100.

Ajde koncentrisite se malo dajte neke predloge za NBA

Pedja volim te

Nego nisi reko koga si jebo za te pare? Xd

Edit: e nema coe gruvajte

kakav si ti gospodin Predraze, postovanje

Soccera sam jebao, oni su mu nekako najdrazi :)

Ne razumes predraze javi se psetu za broj