Prijava

Evo me na moru u grčkoj sa izijemovim bratom i njegovom devojkom jebemo je zajedno eno ona se tušira sad, ja zapalio cigaru a izijemov brat pije fantu i smeška se :D

Mislim to je devojka izijemovog brata ne izijemova odakle izijemu devojka ajde bogati :D

otkud zna da nemam, mozda imam i mozda je bolja od tvoje devojke po nekim kriterijumima..mozda je tvoja kurac naspram moje ako se uporede

kako me jebe mrtvi fenerbahce, zasto se lepo ne strpim da krene basket nego moram da kidam zivce zbog ovih govana majku im jebem

naklon duboki za mog velikog kuma nikolasa. Dobrodosao kume, izvoli na forum nisi bio dugo

Nakloni se dobro da ti ga fino ućeram

kako idu golovi englezi somi nadam se lose

nisam ni znao sto pocinju danas, a i bolje sto nisam xd

Kladioničari, da li primate i mene u vaš klub?

Hajaao gde ste kockari, ima li dobitaka, ja evo vec par meseci suvoga kurca, sve nesto zamalo, ali ne mogu da se zalim, ispostovali me aparati i neki dzekpotovi, mada da je potrajala sezona NBA bankrotirao bih sigurno, ali evo mojih miljenika engleza, vec veceras napadam jako ovaj kup, a pritom da se najebem majke Arsenalu i Celziju, mogao sam biti bogatiji, ali i ovako nije lose.

Sve najbolje u novoj sezoni, puno GG prvo vam zelim i uvek u 3 plus!

Mene nesto ne radi uopste u picku materinu... Opet cu da krenem sistem kad krene sezona u NBA ako bas vidim da ne podrhtavam, ne hvata me ona euforija da ne spavam, trazim indijske strimove za PL itd bataljujem.

Tikete od 100 dinara unapred otpisujem, da singliram sve sto mi zamirise ne vredi, tu se na duze staze samo kalira...

kad mešate babe i žabe