Prijava

ništa do liga petice
ovo je sve boranija

да ли је неко уплаћивао платном картицом паре на моцартов рачун? колика је провизија, тј. има ли је уопште и колико им времена треба да обраде то све?

ja sam skidao par puta na račun, sutradan legle pare, za uplatu se verovatno manje čeka

Ne bih znao da ti pomognem prijatelju, samo kesovinom sam uplacivao do sada
Prelagano za danas
Kroacija - Litvanija H1 4.5
Delpo setovi H1 1.5
Conga - Kveri 22.5 +
Kvota: 4

ево пробао сам сад.

уплатио, без динара провизије, истог тренутка легло на рачун.

ау, па ово је брука, нема више шетње до кладионице.

Pozdrav svim citaocima ovog foruma. Naime ovo je moja prica.
Prije tri godine sam poceo da igram kladionicu iz zabave, cisto koji tiket sedmicno, ili vikendom kada su utakmice lige petice. No, nedugo nakon toga sam presao na bingo, ne znam ni ja kako. Jebo me otac koji me napravi. U pocetku je to isto bilo iz zabave, bacim ponekad bingo, tj 2-3KM, i kuci. Medjutim sada kada radim, a radim sezonski posao jer idem u skolu, imam dodir sa vecom kolicinom novca, kockam patoloski. U zadnjih deset dana sam prokockao oko 250KM, 140 sto sam zaradio i nesto sa strane. Grize me savjest, skroz se lose osjecam radi svojih bliznjih, svojih komsija, familije, poznanika, i prvenstveno samog sebe. Ja to ne zelim, zelim da budem ciste savjesti, bez pritiska, da budem nasmijan. Ne zelim biti propalitet u zivotu. Hocu da se rijesim kockanja. Znam da me moja rahmetli (pokojna) majka ne bi voljela vidjeti ovakvog, moja porodica. Hocu da se promjenim. Znam da to za neke ovdje nije puno novca, ali za mene koji radi 10 sati dnevno, kojem je porodica dala novac za vozacki, kojem je porodica podrska, je puno.

Dajte mi neke savjete kako da sto lakse prebrodim sve krize u narednom periodu. Od danas definitivno prestajem ulaziti u kladionicu. Znam da imam problem, i ne zelim ga. Zelim da sto prije zaboravim na sve gubitke jer je to bez povrata. Hocu da mi uzor budu moji u porodici, da ostvarim nesto, da kupim sebi odjecu, patike, da pomognem svoje, a ne ovako. Stvarno ljudi, molim vas da mi pomognete bar nekim komentarom, jer ja nemam kome da se obratim osim ovdje. Ne zelim svoje da razocaram, a znam da ima nade za mene, jer sam shvatio problem, i kako ga rijesit. Prvo sto cu uradit je prestat druzit se sa kockarima, jaranima (2), te malo rascistiti sa samim sobom.

Hvala..

Finooo gospodski! Ja cu ipak da se suzdrzim od ovog nacina placanja jer bih garant spickao sve pare sa platne kartice... posle bih isao krvav kroz grad :D

imate račune vidim...i novac na njima takodje...

inače veliki pozdrav gospodinu nikolasu, sa nestrpljenjem čekam zajedničke borbe protiv bartomea i ostalih neprijatelja

Drzimo se zajedno i jebimo ih i ove godine (mi majstori koji smo ih jebali i prosle coa i armin stop)

ма мени претекло мало на картици па да пробам ево данас мало и за викенд с енглезима, и после да ћутим као говно одакле мени паре на картици боже свашта

војводина 2
цска 2
ренџерс 1
јанг бојс 1
лугано гг
лудогорец 1

брате цоа је летовао од кладионичарских пара кад морам тако јајарски да кажем а шта си ти урадио пушио си курац и баталио на крају ето шта си урадио

Ko bre batalio? Batalio sam kad se zavrsilo sve haha pa jesam zategao zadnju nba i usro ih i lajvaricu na finale ls uzeo jos 20 a i pre toga sam ih karao jako mojim patentiranim sistemom zatezanja dok ne ulegne
Edit: ja sam cak dva puta ubo i TVOJ SISTEM majmuncino haha baksuziras burazeru bezveze

http://i.imgur.com/mcDn5QE.png

ево га и систем уз онај тикет одозго.

ја нисам убо тикет од онога системског што сам качио овде ономад кад сам узео 30к, а нисам ни батаљивао практично, само мало улаганио.

Pare od izbora sam cekao mjesec dana da legnu na racun a prosledjene su na mozzarta u roku od sekund :D

I t mene prozivas haha, zna se ko su ovde pravi kockari kao nikolas, predrazinjo, bvdlga, izijem, papet i ja

A somi i armin su neki kockarcici da tako kazemo xd

ja nisam kockar, ja sam uživalac kladionice ;)
kladionicu smatram umetnošću, a ne izvorom prihoda....

A tek izijem haha zvali smo geometre da nam pocepaju plac da prodamo deo samo da podmirim kamatare sto sam uzimo pare za njegove presigurne tipove.