Prijava

On će sam da igra...ali je poželjno da u cilju boljeg rezultata JEDNOM NEDELJNO posetiš sajt.

Pa ja ću biti na moru 10-ak dana. Možda i tamo odem do igraonice, ako ima, pa proverim stanje. A kad sam kući tu ću redovno da posećujem sajt.

Sterija, ma ok, nećeš izgubiti značajno zbog jednog kola, možda ćeš i bolji biti ako ne radiš nikakve promene...ali jedno je sigurno: ako hoće čovek da radi ovo ozbiljno, bar jednom nedeljno da uđe, napravi transfer i zameni igrače...

O_f...imaš u prvom komentaru teme SVE...

http://fantasy.premierleague.com/

što se tiče onih kodova...čekaću još prijava pa ću tad da napravim ligu...mada ne znam da li se i ova stara nastavlja...

ја сам пробао да уђем на стару и нешто трокира линк, провери то. мешчини да они бришу лиге на завршетку сезоне

Pa to, ja pitam zbog tog koda. Dobro, kad napravis molim da padne "obavjest" na ovoj temi.

au, sad su ga malo osavremenili...uFIFIli ga...
u staru ligu nisam ni pokušavao da ulazim, jer ti verujem, a kako gledam ceo interfejs, vidim da nigde ne postoji link ka ligama gde sam bio...znači: SVE JE NOVO!

NAPOMENA: Morate da odgovarate na kilo sponzorskih pitanja (valjda samo za "starije" članove koji su već igrali) da biste prihvatili uslove (Kaizen rabota), ali ništa strašno i komplikovano...ko ne mož se snađe, nek pravi nov profil, dobrodošo je uvek!

Mene dibidus mrzi da sad biram igrače...odradiću to koliko sutra i napraviti ligu, pa šaljem kodove....

trebalo bi i novu temu da pokrenemo...a ovu ključ...

Ovo moze da bude zanimljivo, sjutra se registrujem ;)

Pišite i mene. Igrao sam prošlu sezonu na premieru, a već dve sezone imam ekipu na B92, tako da sam već prilično iskusan.

Piši i mene, ja sam već imao nalog, ali i meni se nešto pojebalo. Ja se priključio negde zimus i stavio Teveza i Berbatova jer su dotad razvaljivali, nakon toga Berbatov klupa, a Tevez nije znao ništa, tako i da se nisam baš proslavio. Ja ću sad da sastavim novu ekipu, a ti grofe kad budeš napravio ligu zovi. Čim se otvori ta nova liga, ovu tema da se zaključa, pa prelazimo na tu.

Normalno, Džoni...čim napravim ligu otvaram temu...sad ću samo i vas da popišem...

Dub, Dzankee, Lupus from kupus, Sub Focus, Sterija, Dvajt, Obozavalac_fanova, Marko_bre, pfcabara, dzoni auditore i ja za sad.

Trebalo bi da napravim ligu do večeras...

Khm! Ev' i mene da se brukam. :DJ

Aj i mene turi.. Da se sigram malo..

Kako se ulazi u tu ligu? Je l se to dobija neka pozivnica. Prvi put igram, zato mnogo pitam.

Polako bre, Sterija...još samo malo...

Prijave: Dub, Dzankee, Lupus from kupus, Sub Focus, Sterija, Dvajt, Obozavalac_fanova, Marko_bre, pfcabara, dzoni auditore, Knjiga, Šta_htjedoh_reći i ja za sad.

Napravio sam ligu. Klasik verziju. Kodovi poslati svima. (nadam se da nikog nisam promašio)

Ova tema će obitavati u životu dok ne odlučimo da li hoćemo i headtohead ligu.

Posle toga se prelazi (valjda) na novu temu.

Послао сам Самхаину шифру, рачунај и на њега Влајко.

Tako je, Granvdovi podanici. Nadam se da će i Zola i Črča da navrate.

Zola mora branit titulu!

Oćemo li i headtohead?

Ubrajan i Samhain.