Prijava

Ne znam ja. Ako to može još malo da sačeka. Ja sam se prošlu sezonu priključio tek od 4. kola, pa nisam to igrao.

ajde nek se onda još neko izjasni pa da rešimo DEMOKRACKI. :)

Ako sam dobro skontao, to se igra na fazon da svako kolo igraš u stvar protiv nekog iz lige, pa ko skupi više poen u tom kolu dobija tri boda? Ako je to to deluje mi zanimljivo, ja sam za. Tu teško da može da dođe x?

vranjanac, jel h2head liga ili?

Jeste to je pfcbara! Prošle sezone su na ne znam kolko meča došli 5 iksova, ako i toliko :)

Znači pravim i za to ligu...šaljem svima kodove...samo bi bilo idealno da svi uđemo i tamo i vamo...

Jes Džanki, to je liga, pa kad se iskoljemo međusobno svako sa svakim i revanše...ide se na plej of...igraju prvih osam...po onom tradicionalnom principu...1-8 2-7 3-6 4-5 ... :)

Могао бих и ја. Чек да видим сећам ли се шифре.

Едит: Курчина. Не знам ни мејл, избацује ми тамо све могуће и немогуће, моје, туђе... Правим нови налог.

Moj tim - Incestoidni.

Jel napravio ligu neko???

Stivene, izdrži, mojne da odustaneš :))

Нисам ни планирао да одустанем. :) Него, сад кад набацам 15 играча, то није коначно? могу да их мењам колико 'оћу док не почне прво коло? Па так онда имамо по један бесплатан трансфер, је л'?

Hocu i ja da igram u toj ligi sa vama. Cesto igram te fantasy zajebancije po Mondu i B92..

Mislim da je tako Stivene. ja sam jedva nakupio igrače. opet nemam para dovoljno. Mamu im jebem, sve iz Liverpula poskupili. A može samo 3 igrača iz istog kluba. Papci :D

Видите ја би игро ал немам представу како то иде ...

Laki, vrlo je jednostavno. Izabereš 15 igrača iz EPL-a. Na osnovu njihovog igranja i učinka u utakmicama, ti skupljaš bodove.( golovi, asistencije, kartoni,...) Ukoliko ti neki igrač nije igrao, na njegovo mjesto upada prvi sledeći. Ti namještaš ko ti je u timu, a ko na klupi. Boduju ti se samo oni koji su u prvoj postavi. Po završetku kola, sabiraju se bodovi svih igrača i po tome se rangira u ligi. Nakon svakog kola imaš besplatan jedan transfer i tu možeš da zamijeniš igrača.
Imaš 2 golmana, 5 odbranbenih, 5 veznih i 3 napadača. Ti kombinuješ formaciju.
Ako ti još nešto nije jasno, pitaj. Nadam se da ne troluješ :))

Не , не тролујем .... него , ел се на "утакмице" мисли на стварне утакмице у премијер лиги?

Da. Na stvarne utakmice, a ti kombinuješ igrače iz cijele lige. Maksimalno 3 igrača iz jednog tima. Imaš na raspolaganju 100 miliona i treba da kupiš 15 igrača za te pare. Biraš i kapitena, njemu se bodovi uduplavaju.

Сконто сам ,радим сад на томе , пишите и мене у ту лигу.

'lo, jel neko napravio ligu vec?

'lo, jel neko napravio ligu vec?

Pogledaj par postova iznad.