Prijava

Uvod je Moj i meni se lično dopada za vas ne znamm.Izvinjavam se zbog malih propusta u tačkama velikim slovima i ostalo

Bolesni ste. Neko kašljucanje i sline iz nosa..
I odete kod doktora. Pregleda vas i zapanji se! I kaze odmah na Urgentni centar..
Dođete tamo zbunjeni ne znate šta vam je i oni vas šalju na skener glave..Nakon toga Vas salju u sobu 24.
I dalje ste u neznanju ali ipak ste Uplašeni,nadate se najgorem.
i Odškrinuli ste vrata i doktor vam kaže "Sedite. "
Vi drhtite dok sedite,znoj vam obliva lice "Sta ako je? ma nedaj bože"
Doktor vas kroz naočare gleda i kaze:
"Žao mi je.. "
Vi ste zabezaknuti.
"Imate tumor na mozgu."
Vi krećete u očaj i pitate se kako.
"PA svo to sedenje pred kompjuterom,mobilni telefoni Frižideri,mikrotalasne sve vam je to uticalo na mozak."
"Znamo samo da vam je ostalo tačno.... 23 sata 34 minuta i 23 sekunde"
"možete ih provesti ovde na klinici ili mozete Raditi sta hoćete.."
Vi naravno birate drugu verziju.
Izlazite iz bolnice i pitate se gde sad?

Da čujem vasu verziju priče, odnosno nastavka. Šta bi ste uradili?

Ja bi iskreno otišao na Adu skočio sa bandžija i preplivao adu. Renato bi bicikl i onda sa bajsom svuda po gradu
A kade me smori biciklo odem do nekog restorana i najedem se Pomfrita i pljeskavica puno. posle u pinokio na palacinku Onda bi uzeo neka brza kola i vozikao bi se po gradu...
Zadnje minute bi proveo ili sa porodicom ili u zalasku sunca.

Clipsy sa sirom za sve novce.

ja bi brate prekrstio 200 grama zeleno i 100 grama belo...I za mene tih 23 sata 34 minuta i 23 sekunde traju godinu dana a mozda i vise ;)

Salim se. :)

Otprilike isto kao ti, samo sto bih i postavio par definicija na vukajliji...Onako reda radi :)

uuuu defke.. hejtovanje na uber nivou.. naravno tu bi bilo i par telefonskih poziva da kazem nekim ljudima sta mislim (dok jedem Clipsy)..

Morao bi da bude suncan dan... Ja volim kad je divan i suncan dan, da coveku ne bude zao ni da umre... Ali posto vreme ne moze da se naruci, samo bih bila sa porodicom, ako oni ne bi pizdeli i plakali sto cu da riknem... Ako bi ipak bili skroz u bedaku xD samo bih otisla u tri lepe pm, dokle me noge nose i cekala :)

Joj ljudi gledam vas na chatu, tako sam i dobio link ovoga, ali ne mogu da vam se pridruzim u chatovanju fale mi neki plusovi ili te stvari :)Pa ako moe pomoc bio bih vam zahvalan

@duda! potrudi se malo vise i stavi sliku profila.

@DuDa!: ono sto je Wh!te rekao, plus nemoj da grbavis po forumu i defkama.

Prvo bih se sita isplakala.Kada bih se smirila ne bih rekla nikom da bolujem od tog sranja,vec bih skupila snage i onima koji mi znace rekla koliko mi zapravo znace i koliko ih volim.

Prošla sam kroz to :
"Imate tumor, deluje maligno, operisaćemo, paaa...."

Operisaše.
Bilo je benigno.

Par dana pre mene su operisali devojku sa sličnom dilemom. Kod nje je bilo maligno, umrla je za manje od godinu dana.
Tada sam imala 25 godina.

Svašta mi je prolazilo kroz glavu. Mislila sam o tome kako da se izlečim i ko sve može da mi pomogne.
Trauma je trajala oko 3 nedelje (od sumnje do konačne dijagnoze).

Gledao bih da svim ljudima do kojih mi je stalo to i dokazem.

Отишао бих код комшије и посро би му се на травњак

zavrsio bih svoje memoare....

Izabrala kovceg, organizovala sahranu, pa bih se onda svadjala sa onima u ribarnici koja je riba najbolja za rucak, naterala bih kevu da kupi onaj 100% sok a ne neko sranje. Onda bih pozvala familiju rekla svima da su dosadni i da ih volim i pozdravila se sa jos par osoba i tako....mada apsurdno je pricati o ovome iz ove perspektive...

Отишао бих код комшије и посро би му се на травњак

Бахахах, платиш мени, ја ћу и без тумора :)

Ја бих рекла кеви и њему да их волим, остали знају.
Онда бих остатак времена медитирала и медитирала.
Последњих сат времена бих шетала гола улицама, са тиркизно плавим перјем око врата.

едит: Баш овакво сам замислила
http://www.fairygoodies.co.uk/acatalog/boa-turquoise-hr.jpg

Popio bi pivo. Pozdravio bi se sa onima koje volim... Preko statusa na Fejsbuk, naravno. Popio bi još jedno pivo. Poša bi do prodavnice za još piva. Pošto bi ožednja od šetnje, popio bi još jedno pivo kad bi stiga kući. Naručio bi kućnu dostavu hamburgera, a od priloga bi stavio pun peršun luka. Popio bi pivo, da mi se slegne hamburger. Komentara na Fejsbuk nema, samo jedan lajk od osobe koja mi najviše ide na kurac od svih mojih virtuelnih prijatelja. Barem će nekome moja smrt da uljepša dan, tješim se. Sačekam da mi se baš pripiša, pa da se jednim ustankom olakšam i donesem pivo i osvježim se. Pivo počne da me vata, i pjan se samo prostrem po krevetu i zaboravim da umrem.

Prvo bih se pozdravio sa svima... i sa onima sa kojima nisam u kontaktu, potrazio bih bivsu devojku da joj kazem da mi je jos draga iako se hefta sa drugim likom. Posle bih otisao kuci da se pozdravim sa porodicom i da pokupim peskir... posle bih legao na plazu, koje god da je doba godine i koja god da je plaza, spustio bih stopala u vodu, pustio neku muziku da svira u pozadini, cirkao bih neko pice, ne mora da bude alkoholno, buckao bih po onoj vodi i sasvim mirno sacekao da istekne to vreme!

Naravno sve vreme bih se nadao da ce dodje Stiven Sigal i da ce da presece zelenu il crvenu zicu, jebem li ga sad, i da ce ono prestati da odbrojava na 00:00:01

Upao bi' depresiju i ne bi' imao snage da uradim ništa od ovoga što ste vi naveli.

zadnjih 24h???

Ja bih odma vatao prvi bus za Budisavu, ma sta bus, rent-a-car bi uzeo da brze stignem...
:))
a kad dojde zadnji minut zapalio bi cigaru i umro ka čoek :)

Cigaru? Misliš kao fore posle divljačkog sexa?