Prijava

Зар вам не дође неки пут да им лупите две-три васпитне и пошаљете мами и тати на преваспитавање кад вам се у превозу или у биоскопу попну на курац са подврискивањем?

Огромна већина тинејџера се не бави никаквим креативним стварима, не баве се спортом, немају хобије (осим кад треба поломити пичку навијачима противничког тима), неће да уче, а родитељи им ринтају како би могли да се шиљкају.

Ја бих за сваки викенд увео обавезне радне акције на којима би тинејџери морали да ринтају и да очисте сва говна која су претходно изасрали (у виду празних дволитри у рекама, графита по зидовима итд.)

Ионако су пуни енергије коју треба негде избацити.

Ево, на пример, овај

http://www.youtube.com/watch?v=TQZHVHLoMkA

би могао да окоси травњак око школе, уместо што је овако напаљен и бесан од млека и плазме.

Зар нису највећи друштвени паразити? Најмање привређују, а највише једу и троше.

Све то треба послати на челичење у шуму.

Ја бих за сваки викенд увео обавезне радне акције на којима би тинејџери морали да ринтају и да очисте сва говна која су претходно изасрали (у виду празних дволитри у рекама, графита по зидовима итд.)

Чврста рука, а?! :)
Мало брутално за мој укус, али се генерално слажем са овим:

Огромна већина тинејџера се не бави никаквим креативним стварима, не баве се спортом, немају хобије (осим кад треба поломити пичку навијачима противничког тима), неће да уче, а родитељи им ринтају како би могли да се шиљкају.

Ова није ни за преваспитавање. Ова је за Глок који помиње....

Ona je za "get AIDS and die, suck a dick and die", koji pominje... :D

Na kolac Ming, na kolac!

Ово је АХАХАХАХАХАХАХА, тема зајебала курац! Да може да се тема поомиљени овде бих то урадио. Али овај маРмун са плазмом и млеком... На њиву све то, па испред задруге на пиво, и то да му буде једина занимација у животу пар година, па да се унормали мало... Све је више оваквих, сине... За 30 година отићиће нам друштво у још гори курац него овај у којем смо и у којем смо икад били. Пегла ми се кад видим да ће ове генерације типа "и у деведестреће може да се меће" и "у деведеспето већ следеће лето" водити државу једног дана... Криминал

Углавном, на овог Гастоза се опасно ложе његови вршњаци. :)

Силом прилика сам видела десетак секунди клипа дотичног и стварно не видим у чему је кеч. Или нисам савремена ипак? :)

Мислим да је кеч у томе што он све време псује све редно овој девојци. Или грешим?

Иначе, тема је на месту, сасвим.

Džimi, što reče RASMC - suviše sam star da bih ti mogao pomoći... ali da se ne lažemo, riba smrdi od glave! Niko se naučen nije rodio, verujem da ni ti nisi samouk. Drugim rečima, ako te roditelji zaborave, kako će ovakvo društvo da te izvede na pravi put, to ni Toma Kruz u svom filmu ne bi mog'o distera!

Минже, ова твоја је фасовала читав бес интернет право у главу, тако да је правда задовољена. :)
http://encyclopediadramatica.com/Jessi_Slaughter

http://www.youtube.com/watch?v=XPxEpwPHyJ8&feature=player_embedded

Мислим да је кеч у томе што он све време псује све редно овој девојци. Или грешим?

И ето врхунца хумора.

Drugim rečima, ako te roditelji zaborave, kako će ovakvo društvo da te izvede na pravi put, to ni Toma Kruz u svom filmu ne bi mog'o distera!

Ствар је у томе што је дошло такво време да роодитељи, ма колико били добри или лоши, имају много мањи утицај на своју децу, него што су наши родитељи (мислим на генерације '88. и старије) имали на нас. Ето, што рече Жњи, на овог пајвана горе се ложе његови вршњаци. Кад би они чули за њега да није интернета и да сви они не губе толико времена на нету?

Неко ће да каже ''А шта, ти као не висиш на нету?''. Јебига, висим и ја, али стицајем околности, радим за компом, па ми ту дође и нет, али кад погледам, ја сам скроз другачији начин живота имао кад сам имао 14-18 година. Васпитан сам да зарадим сваки динар кад ми треба за неке моје каприце - никад нисам имао џепарац, давали су ми паре кад поспремим кућу, опеглам нешто, очистим снег испред улаза, покупим опало лишће. Са 16 година сам имао прву зараду од држања часова клинцима. И некако, кад погледам, људи из моје генерације су имали много више живота него клинци данас, да се разумемо. Школско двориште је увек било пуно - препуно. Ниси могао да дођеш на ред да играш баскет, а девојчице су увек биле поред и шмекале момке. Сад школско двориште зврји празно, а терени за баскет су претворени у тениске (приметио сам да је то и масовна појава), у дворишту пет клинаца укупно. Сви забијени у куће, дркају Фејс.

@Wojtek
sunce ti kalajisano o.O
Iver ne pada daleko od klade. Ne znam da li je ovo sprdnja, ali ako je ozbiljno treba oduzeti ovo jedanaestogodišnje dete onom "ocu".
Umesto da je prebije "govnjivom motkom" on preti nolajferima... :omg:
Pretpostavljam da je naučila lekciju... :D
Uncyclopedia 2x:D
http://images.encyclopediadramatica.com/images/6/6c/Consequences2.gif
Sve rečeno... :)

Ja сам приметила да је све масовнија појава да родитељи плаћају да дете прође разред.

To je tačno.
Ja krivim roditelje.

Нема спрдња, истина је. Било пре једно месец дана, читав интернет је буквално горео те вечери, нема ко није хтео малој да се најебе свега. Какав је идиот ћале, она је још и добро испала :)

Uncyclopedia 2x:D

Неееее, кад једном скапираш Драматику, нема повратка на софт-кор. :)

Ja сам приметила да је све масовнија појава да родитељи плаћају да дете прође разред.

Исто. И не само то.
Клинцу коме сам држао приватне часове енглеског такође плаћају математику, физику, хемију и немачки, а он опет редовно оде на поправни.
Кад се све пресабере, зар није исплативије да га пошаљу на неки занат или у манастир? :) Или у приватну школу? (пошто у наше приватне школе иду искључиво туњава деца туњавих родитеља)