Prijava

Crna, ti si starica u telu tinejĐerke, ti si out of teme razmatranja. :P

Kad nemaju nikakva prava, ne treba očekivati da ispunjavaju ni nametnute obaveze...

Како немају права? Имају сва могућа права, као и много веће слободе.

Kakvi nemaju prava, to je notorna glupost. Em rade šta hoće, em ih roditelji puštaju. A šatro ih niko ne razume. Popušta im se mnogo više nego što bi trebalo.

Šta još hoće? Da dobijaju pare, a ništa ne rade? Aaaa, čekaj, ima čak i toga!

Јбт, колико је овај Џими генијалан лик, без улизивања, и колико нам се мишљења подударају по питању омладине и школства!
Омладина, тј. дјеца од '93 су благо ретардирана, част изузецима!
Некидан на терену слушам разговор тројице клинаца, узгред не зна се који је дебљи, о томе како ће висити на фејсу и да сутра неће доћи на терен јер је врућина! Ја сам некада био на терену по цијели дан, па чак и гледао и доносио воду са извора старијима, а њима је мрско да дођу јер је вруће... Е, зато су криви родителји јер не уводе забране за рачунаре и мобилне телефоне дјеци испод 12 година! Када би се то десили дјеца би изашал напоље јер би се морала дружити, а све би мање било дебелих и слабовидих.
О овима којима родитељи плаћају приватне часове не вриједи трошити више ријечи, баш као ни о приватним факултетима... брате ако ниси у стању научити за два немој ни ићи у школу, средња и није обавезна!
Овој лик изнад Џимија би требао питати своје родитеље која су права они имали, и да види како су они васпитавани!
Нажалост, међу цјелокупном омладином се изгубила воља за друштвеним радом и привређивањем, јер забога боље је да лежим него да радим за џабе!

A produkt gluposti koja se dešava zadnjih godina je i ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=mY0POIhXYG8

Bahati su tinejdžeri jako. A sve je to još gore kad roditelj popušta. Ako se neki tinejdžer i pored sve ove slobodetine (nije sloboda, mala je reč, nego slobodetina) buni kako nema prava, to treba izmlatiti kao vola u kupusu! Naravno, ne treba tinejdžera zatvoriti u podrum dok ga ne prođe. Treba mu dati prostor i slobodu, naravno, ali sve u granicama normale. Bahatost je najgora osobina čoveka, a to se kod tinejdžera gaji samo tako.

Imaju previse slobodnog vremena,a kada se na to doda Grand i sve veci stepen drage nam globalizacije,dobijamo generaciju kretena...Izuzetaka hvala Bogu ima,ali je ogromna vecina zatupljena.......A i ne umeju da cene zaradjeni dinar.....Al su im i roditelji takvi.Kreteni stvaraju kretene....

Ljudi, sad ozbiljno, vi ne mislite da postoje izuzeci?!

A bre Crna, pusti budale, vi's da troluju ;)

Kako mi je jadno ovo pametovanje bivsih tinejdzera da su tinejdzeri solidan materijal za kolac... Sutra malo ste furali istu pricu pre par godina, dok ste bili tinejdzeri.

Zalite na drugi nacin zato sto se osecate matoro.

Jebote.

Pa ne, ne mogu da verujem da su tako...tako...."vidim samo debile sa fejzbuka" fazon.

Postoje izuzeci, naravno!
Gamby, da li ti stvarno misliš da je normalno da diete, ne tinejdžer, od 12 godina bude po 7-8 sati na kompu?
Da neštobude jasno, generacije '88 i mlađe nisu imale ni mogućnosti za fejs i slične stvar i samim tim nisu iz te priče koju ti spominješ!
Bar, ne u mom slučaju
I da nisam mator, imam 22 godine i ne žalim uopšte što nisam imao ove mogućnosti kao današnji klinci i tinejdžeri.
Jel ti misliš da je normalno da su tereni za basket prazni?

Kako mi je jadno ovo pametovanje bivsih tinejdzera da su tinejdzeri solidan materijal za kolac... Sutra malo ste furali istu pricu pre par godina, dok ste bili tinejdzeri.

Слажем се.

A tada su njihovi roditelji furali pricu koju i oni sada furaju.

Krug zivota narode. Il se sklonite, ili se poklonite. ;)

Ej, jel ovo tema `Fejzbuk: Smrtni neprijatelj basketa` ili tema o tinejdzerima parazitima?

Nemaju svi tinejdzeri Fejs. Cak i medju onima koji imaju postoje i ljudi koji zapravo znaju i da ga koriste.

I da, jos uvek se ljudi bave sportom. Nije drzava propala zato sto ti vise nisi dete. Tada nije bilo Fejsbuka, ali je bilo Sonija ili ranije Sege. I sta, deca koja su posedovala tako nesto su drasticno veci deo dana provodila na basketu od danasnje dece?

Cisto da se zna, ja mrzim 90% svetske populacije. Ne znaci da gotivim ljude koje ovde `branim`. ALi mi ide na kurac to sto su tinejdzeri na ovoj temi predstavljeni kao moderna, virtuelna Sodoma i Gomora.

Toliko praznih reci.

E, ja tek sad kontam da u stvari nisam siguran sta znaci "Il' se skloni, ili se pokloni"...
Ja se izvinjavam sto se pravim pametan, necu vise :)

Наравно, штета што данашњи клинци више времена не проводе напољу али нису они криви. Дошла су таква времена, фејс, курац, палац... да смо ми на њиховом месту, вероватно би исто радили. Свака генерација носи неко друго бреме. Опет, погледајте шта су ваше дедови и бабе мислили о вама и вашим друговима. Па чак и родитељи. Постоје те разлике и то је нормално, можда је нама из овог угла немогуће да се помиримо са тим свим стварима јер нам изгледају потпуно неприхватљиво у поређењу са оним што смо ми радили у своје време. И ова, да је назовем "зиљава генрација" ће сматрати следећу још више кретенском. Шта ви мислите, да они неће да одрасту и буду зрелији? Хоће, само ће им можда требати више времена и проћи ће тежи пут. Па мој ђед се оженио са 17 година, а са 18 је отиш'о у рат. Са 22 је већ основао породицу. Па ти гледај сад... и упореди.

Ja mrzim sve ljude.
Zalite na drugi nacin zato sto se osecate matoro.-------to,to,to.

Il se skloni, il ga duvaj. Tako nesto Otaku. :D

Ja bih pik'o basket po ceo dan da nisu preorali teren.