Prijava

Што то брате?

Što bazena???

Ma rascijepao glavu prije par nedelja, i kad sam, nakon micanja konaca, pošao sa društvom opet, nisam ima muda da skočim, strah ne bilo da će mi se rana otvorit, da ću opet udarit ..

Joj, jadan ti...:(

Ja se bojem risova. Da viđam jednog uživo samoubila bih se kolektivno.

Ma rascijepao glavu prije par nedelja, i kad sam, nakon micanja konaca, pošao sa društvom opet, nisam ima muda da skočim, strah ne bilo da će mi se rana otvorit, da ću opet udarit ..

Ја сам(тренирам пливање) једном из зајебанције са оних степеница са којих скачемо у воду хтео да урадим салто, и урадио ја, ал сам опичио потиљком о ту платформу и упао у воду полуонесвешћен, сва срећа била ладна вода па ме разбудила, контам да бих се удавио.

On bi te ubio prije nego što bi ti stigla da se samoubiješ. Ris je to!

Pogađaj. Počinje na slovo D

БОЈИМ СЕ ДУМРЕМММ БРЕЕЕ!

Ја сам(тренирам пливање) једном из зајебанције са оних степеница са којих скачемо у воду хтео да урадим салто, и урадио ја, ал сам опичио потиљком о ту платформу и упао у воду полуонесвешћен, сва срећа била ладна вода па ме разбудила, контам да бих се удавио

Pa jebemliga, ista situacija kod mene .. skakao salto, ono, unazad, i udario u ivicu ti što sam mogao ... I ja sam izgubio svijest neke 2-3 sekunde, ali mozak mi je ok (tako kažu doktori, ja sam primijetio neke promjene :P), samo sam malo sjebao kičmu, boli me, ne mogu da se okrenem ka čoek ...

TAKO JE FEJZBUČE MANIJAČE !

A sad ozbiljno, bojim se sebe.

I klovnovi su mi jezivi...D:

MakaronMaster
On bi te ubio prije nego što bi ti stigla da se samoubiješ. Ris je to!

Jab crkla od stra`. Jebalei one uši. HARRRK PU!

Бојим се оног маторог мужеложника што спопадава мушкарце у јавном вецеју на Тргу.

Pa jebemliga, ista situacija kod mene .. skakao salto, ono, unazad, i udario u ivicu ti što sam mogao ... I ja sam izgubio svijest neke 2-3 sekunde, ali mozak mi je ok (tako kažu doktori, ja sam primijetio neke promjene :P), samo sam malo sjebao kičmu, boli me, ne mogu da se okrenem ka čoek ...

Samo se vrati u bazen... proci ce, bar je mene proslo... doduse ja sam morao xD

Бојим се оног маторог мужеложника што спопадава мушкарце у јавном вецеју на Тргу.

Теби нико није рекао да се ту не улази? хД

Ovo ponesi na bazen ;)

Da znaš da ću razmisliti :))

Samo se vrati u bazen... proci ce, bar je mene proslo... doduse ja sam morao

Za par dana idem na more, ostajem kod tetke, ona ima bazen ... tu mi je prilika :))

Теби нико није рекао да се ту не улази? хД

Па не улазим баш због чоека. :Д

Па нико не улази због њега, али га не мош обићи! ололо
Први и последњи пут кад сам ушао, два лика су дркала на лика у средини који је покушавао да пиша, и који је био у фазону њтф? Шетали се неки чудаци наоколо, а једина слободна кабина у коју сам на крају и ушао имала је глори хол и неког ко је очигледно чекао да пробаци некоме курац или да тај неко пробаци свој курац. Језиво искуство, на пола пута ка тој кабини сам већ био у фазону да извалим славину (ако их је уопште било) и да се њом браним. лололо

Ja se bojim da nas Ameri "bombarduju" biseksualnim marincima padobrancima koji su pritom skloni nekrofiliji i pedofiliji.
Da jebu sve živo i mrtvo!

Ali možete mislit bez svega da vi neko provuče kurac kroz glori houl. Hahahaha. A o'kinuo bi' mu ga na mjesto.