Prijava

Sti aktivan samo posle pola 2 ujutru? :)

Ne uvijek. Sad je npr. 1:44 lol.

Ali možete mislit bez svega da vi neko provuče kurac kroz glori houl. Hahahaha. A o'kinuo bi' mu ga na mjesto.

Jes vala, zamaneš cokulom i: "Pu jebem ti onog ko ovu rupu održava, pečurke mu po zidovima rastu".

Ludila,Lobotomije i stonoga. Stonoge me uzasavaju ali samo ova vrsta, one sto lice na glistu njih se ne bojim jer nemaju zube ni otrov

http://www.epestsupply.com/images/bugs/centipede300.jpg

http://www.alanmommerency.be/images/scolopendromorpha-anatomy03ventral_view_head_tex.jpg
Ova gamad ima hemikaliju na nogama koja izaziva osip a ima i otrov u zubima i kad ujede ko da te roknulo 2-3 strsljena

Ja se bojim krava... kao mali sam bio kod nekog ujaka na salašu i kad sam ušao u štalu, krava počela da se dernja... usro sam se! Od tada imam fobije...

Mene krava nabila rogom u levi guz. Jebem li ti leb, nisam mogao da sedim pet dana na levoj strani.

Mene krava nabila rogom u levi guz. Jebem li ti leb, nisam mogao da sedim pet dana na levoj strani.

Preformulisano rečeno - krava te naguzila, grubo. lolo

Крава никад не напада уколико се не осећа угроженом!!!!!12323 лололо
Краве су најготивније животиње икад, мртва пувала која блеје на ливади по цео дан, нешто као ја.

Крава никад не напада уколико се не осећа угроженом

Jesam ja kriv sto je ona digla rep?!

Jesam ja kriv sto je ona digla rep?!

олололололо, заводи мала бичарка, нека је срам!

Visine,a i gmizavci mi idu na živce ali zavisi od situacije ako sam s nekom osobom onda ih se ne bojim ako sam sam onda se bojim.
Bojim se i SEX-a

Замислите да вас нападне иљаду жаба, а ви лежите. Зју.

Imam neku averziju prema pčelama i osama. Kao klinca me napao roj pčela iz košnice, izujedale me kao nelorda. Od tada im vraćam uslugu, ubijavši jednu po jednu kad god mi se pruži prilika. Da sam džarao košnicu, pa da razumem, ali nisam ništa radio, a dobio sam prangiju. E videćemou buduće.

Pčele da nisi pipnuo! Ose može dubivaš a pčele ne, one daju med. Stidi se.

Осе и пчеле су мала деца у односу на стршљенове... Осичастог су облика, могу да нарасту до 28мм (матица до 35мм). Када бих угледао њихово гломазно гнездо, до јаја бих се најежио и побегао што даље могуће, у што краћем року.

Ljudi na štulama, mada, više su mi odvratni nego što ih se plašim:

http://farm4.staticflickr.com/3293/3299439046_43e0318e09_z.jpg

Осе и пчеле су мала деца у односу на стршљенове...

То си добро рекао.
А мој највећи страх је ухватити сома на удици. Бојим се да ће ме убости оним својим раљама док се копрца.

Краве су најготивније животиње икад

+1 !!! Još kakve oči imaju aoo :D

Осе и пчеле су мала деца у односу на стршљенове... Осичастог су облика, могу да нарасту до 28мм (матица до 35мм). Када бих угледао њихово гломазно гнездо, до јаја бих се најежио и побегао што даље могуће, у што краћем року.

Pred mojim očima se jednom prilikom odigrala epska bitka između onog ogromnog pauka o kojem sam govorio u jednom od prethodnih komentara i strša koji je izašao kao pobjednik. Iako imam strah od obojice, posmatrao sam njihovu bitku sa ogromnim poštovanjem i na kraju nekako otjerao strša kako ne bi oskrnavio leš pauka koji se borio do kraja iako je znao da je daleko slabiji od svog protivnika.
Rispekt za njega!