Prijava

Crveni Mića je pobedio! :D

Hvala ti Minže!

Nema na čemu.
Postavio sam je jer sam takođe veoma emotivno vezan za nju.
Rekao sam svojoj simpatiji, koja je tada imala 14 god. kao i ja, "ima nešto u tvojim očima" i uhvatio je za sisu. Dobio sam žešću šamarčinu koju u tom momentu nisam ni osetio. Osećao sam samo toplu gustu tečnost koja mi je curila niz nogavicu.
Inače njen šamar je bio krajnje neopravdan. Zaista sam mislio na njene oči u koje sam i danas zaljubljen. Ali šta bih mogao da radim sa rukama u tom momentu, da je hvatam za oči...? Svašta zaista!

Dobio sam žešću šamarčinu koju u tom momentu nisam ni osetio. Osećao sam samo toplu gustu tečnost koja mi je curila niz nogavicu.

ахахахахахахаахахахахахахахахахахаха

Како волим да блејим са вас пар, људииии. ХВАЛА ЉУДЕЕЕИИИ, што би реко Ђуле

Uh, sad si mi ovim postom otvorio potpuno novu dimenziju razmatranja...
Možda su se kroz njihove pesme provlačile sabliminalne, da ne kažem, podsvesne poruke, koje su uzrokovale ovakve reakcije i imale za cilj povećanje nataliteta u okviru nekog tajnog vladinog projekta.
Možda su zato tako misteriozno nestali sa scene!?!

EDIT: Hvala tebi, Đuleeeeee!

Ma jok, subliminalne poruke su vezane isključivo za narodnu muziku.
Ovo je nešto drugo... Topla, iskrena, naivna detinja ljubav.
Izvin'te me ali odoh da plačem... :(

У, јеботе, па то може бити тачно. Контај да је тад била криза, кад смо ми били клинци( ти, Минг и ја, Џими је и сад клинац :))), и да људи нису правили довољно деце, није им требало да хране још једна гладна уста, а држави то свакако није одговарало. А како није имала услед ратова и инфлације да помогне народ новчано, онда је лансиран пројекат под називом "Група Руж"! И заиста многи адолесценти тих година су почели да се јебу под утицајем ове мзике.

А шта рећи за Тому, који је водио емисије на Пинку чији власник је био у ЈУЛ-у тадашњој партији на власти... Све је то повезано, кад вам ја кажем.

А шта мислите, зашто су толико утицали на основце?
Шта се крије иза њиховог вишења по основним школама?

Мислим да сам одговорио претходним постом.

Шта се крије иза њиховог вишења по основним школама?

Kriju se današnje pro-verske, nacionalističke organizacije poput Obraza i onih Dveri (kako god).
U pitanju su emotivno povređeni dečaci, koji su se još dodatno uz muziku "Ruža" potpuno povukli u ljubavnu ilegalu, ne ostavljajući ni malo mesta za neku novu romansu. Nikad nisu prestali da misle o toj jednoj, za koju su znali da je neće moći da je imaju. Zato je "Ruž" od njih danas napravio okrutne nacionaliste, koji biju fegete i lezbače po ulicama.
Domišljato, morate priznati...

Хм... Ја мислим да је Руж био само параван. Унапред дизајниран жртвени јарац на кога ће сва кривица бити сваљена након што се сва срања заврше.

Deca u osnovnim školama su najprivrženija ratnoj tematici, i otuda čitav niz lažnih patriota koji su hteli da se okoriste o tu dečiju privrženost nacionalnoj opciji... pa sami nazivi jasno asociraju - Vlada i krvava bajka, Bajone kao bajonet...

Nasuprot tome imao si Julovsku ideologiju mirnog prosperiteta kvantitetom, da ne kažem, natalitetom. Pa pogledaj samo ime grupe Ruž, jasno asocira na cvet ružu, što je dalje jasna asocijacija na ženu osnivača i doživotnu predsednicu gore pomenute opcije... lepo je Dankan to razjasnio!

Ух... ово што је Минг рекао натера те да размислиш...

А шта ћемо са браћом Козић из Ружа? Милош и Марко. Као у Српском филму. Један гитариста, други басиста. Један јебе, други не.

Аха! Синдром близанаца из Плавог Оркестра! Ајде кад ово разјаснимо да покренемо тему и о томе.

Узгред, Џими даћу ти сад један ПВТ јако битан за сајт, немој да бежиш.

Hoćeš da kažeš da je "Srpski film" ustvari govorio o raspadu Ruža!?
Ili o generalnom principu da gitaristi jebu a basisti ne?
Ili o tome da bi sve bilo drugačije na domaćoj r'n'b/hip-hop sceni da se sa Zlatkom družio Toma ili Marko bez drške, umesto Vlade!?!

Не знам, у томе је проблем.
Можда се треба бацити на анализу тектова, а све у циљу одгонетања ''Томиног и Вуковог кода''.

Наравно да треба, сутра ћу ја кад се вратим да напишем неколико редака озбиљне анализе, само кажите за коју песму да се спремим?

За ове иностране - Немица, Американка.

Још један доказ да РУЖ има везе са Српским филмом је и она сцена са вађењем зуба Катарини Жутић, па кад је Влада без дршке (марко) трпа у иста уста.

Алузија на песму ''Моја зубарка''

Hahaha..Al ste ludi. Budaletine prave. Hahaha