Prijava

Апдејтовао листу на првом посту.

Честитке Дебилку и Моронку на преузимању првог места. Обично честитам и оном који је био најбољи у текућем колу, али овога пута сам то ја, а већ сам добио честитке од неких овде. :) У замену за то, честитке девојкама које су изједначене у средини табеле са 413 поена. :)

Срећно свима у наставку!

Hvaaaala :))) devojke su se potrudile.
Ja sam prilicno zadovoljna ovim kolom.

Ja sam prilicno zadovoljna ovim kolom.

Ја сам уопште презадовољан својим учинком у последњих пар кола, константно се пењем на табели. Мислим да сам после осмине финала био други од позади, чак и иза Сторме! :))

XelA
Kako se igra ovo?

Пријавиш се на време, за почетак. :)

Ja prvi put sad vid'o temu, prijavio bih se ranije :)
Kad se završava ova trenutna liga?

Па лига траје колико и сама Лига Шампиона, дакле, до краја финала. :)

Dobro, ima vremena do tad, nego reci ti meni kako se ovo igra uopšte?

Nisam uspio da ubacim igrače za večeras, sjebao me spor net. Ako večeras C Ronaldo da gol, jebi ga...

ništa nisam izmenjala, a pola sam pozaboravljala ko igra.
imam filing da sam najebala :D
a nešto ne mogu na sajt da udjem

Ostali mi na klupi C, X. Alonso, Albiol i Kasiljas.

Opušteno ako imaš neke koji će da dobiju nulu ili ne izadju na teren, server ti sam na kraju ubaci igrače sa višim učinkom.

church pub
Opušteno ako imaš neke koji će da dobiju nulu ili ne izadju na teren, server ti sam na kraju ubaci igrače sa višim učinkom.

Да, али само ако они који су на терену уопште не играју, дакле, ако игра неко минут, неће бити аутоматски замењен. :)

Мени вечерас Дани Алвеш, Меси, Марсело и Ди Мариа. Имам и Абидала, али он вероватно неће ући, и ако уђе, то је вероватно максимум 1 бод.

A nisam ja kriv, opet me sjebao net glupi, i čim je prošlo pola9 radi kao švicarac, stvarno me neko sabotira...

Пази која фора, добијам 6 поена за гол Марсела, 3 за асистенцију Ди Марије, а губим 4 за примљен гол одбране, зато што имам Алвеша...

TO, Di Maria, brate moj smotani, asistencija, bar jedan konj iz Reala mi je ostao u postavi.

То ти је проклетство полуфинала и финала. Негде мора да закине. :) Мени само Марсело вечерас, остали ништа.

Да није погодио стативу, добио би само 5 поена за његов гол, и изгубио због примљеног, па би имао +1, овако сам у плусу 5 поена, што није лоше. Само да мете Меси још један до краја...

Pa to, ja imala
2 na mesija
6 na injestu asistencija
6 na pujola

da marsel i puče mi odbrana,
2 mesi
5 injesta
2 pujol

Ako mesi ne da, pukoh...
Divoooota i još žuti Ćaviju...

:ide da traži štoljpi:

Jebo te Mesi, nek ne da, dosta je dao prošli put.