Prijava

A sad mi je kapiten, nije bio prošli put -.-

Чрч, мислим да је мени рек'о. :))

neee, mislim da je meni rekao :D :D

Мени је био капитен, па сам зато помислио. Коме год да је рекао, ти и ја навијамо за Месија. :))

Nisam ni vidio tvoj post Črča, ipak je bilo upućeno Pekiju, mislim da je Mesi više njegov tip :DD

Матора дртина изгледа вечерас на клупи оставља Гигса, Рунија и Чичарита. Каже, одмара их за Челзи. Нек се носи у курац. Руније немам, ајде за њега, али ова двојица су ме прошле недеље нахранила поенима...

Ау, он је још гори него што сам мислио...

Скроз неки леви састав, не играју ни Рио, ни Видић, ни Парк, ни Гигс, ни Чичарито. Сахранио ме Фергусон за ово коло! Испали дабогда...

O, da li je ovaj čovjek normalan? Pa zna li on da mi igramo jebeni fantazi? Pa zna li on da će da izduva titulu na Trafordu opet, bez obzira koliko odmorni bili svi ovi što ne igraju?

O, da li je ovaj čovjek normalan? Pa zna li on da mi igramo jebeni fantazi?

Знам, кретен...

Елем, сахрани ме овај гол Шалкеа. Ајде бар да га је Фарфан дао, али овако...

A Edu-a nema nigdje. Ne vjerujem jebeno. I ovaj Fergi je pičketina. Bez uvrede. Črča.

Ували нам га свима Фергусон онако јуначки. Мада сви имамо скоро исте играче, тако да и није страшно. Мада волео бих да му Раул спакује још 3 комада, па нек се пита после кога је нашао да зајебава овде! :)

HAHHAHA

O, da li je ovaj čovjek normalan? Pa zna li on da mi igramo jebeni fantazi?

Mislim da ova recenica vazi za sve. Al nas je pokopo....

Koji sam user najgori ubacim hurada dok sam radio izmene bezveze da popuni mesto a on dade gol i ubaci ga komp umesto vidica hahhahaha.

Park, Gigs, Čikarito, Vidić, Ferdinand? Fergi, stvarno si ker.

Званично саопштење:

Стављен је принтскрин на први пост, претпоследњи ове сезоне.

На првом месту пред финале је/су и даље Дебилко и Моронко, сада са 11 поена предности над Дубом који је био у вођству од прве недеље. Честитке за вођство, и срећно обојици, али и Двајту у финалу. Чини се да они пред финале једини имају шансе за прво место, Самхаин, који је четврти тренутно, је ипак предалеко.

Честитке и Сторми, она је била најбоља у овом колу. Срам нас било све сем Чрче, девојка нас бије у фентазију! :))

Срећно свима у финалу. :)

Вечерас финале, подесите екипе. :)

Јаој ја сам сад наместио екипу али још одлучујем о капитену.
Срећно свима.

I ja ne ynam koga bi ya kapitena. Igra li Nani?

Имам Педра и Гигса, није лоше.