Prijava

то да смо неписмени није заблуда, ја мислим.. факат.

Leksi, to je ironija. Pogledaj naslov teme za pocetak.

?
немам појма шта си коментром хтела да кажеш.. хајде и ти размисли мало пре него се издркаш..

Svi Srbi su ratni zločinci.

Čekaj. Zablude o Srbima na podforumu zezanje? Ne kontam poentu. Jel da se kurčimo ili da stvarno pišemo zablude ljudi o nama?

Pa ti si moderator, što pitaš nas smrtnike?

Srbi su normalni. Najveća zabluda.

najveća zabluda je ona koju imamo o sebi, a to je da smo nebeski narod...

Ja ne znam nikog ko misli da su Srbi nebeski narod a Srpkinja sam i živim u Srbiji. To je mišljenje slovom i brojem tri sociopate iz devedesetih a uzeta nadalje kao zajebancija međ Srbima te ne predstavlja nikakvu zabludu.

Zabluda o srbima je da su svi muskarci u rudniku a sve zene u kuhinji

Kad ono obrnuto, a Dušane;)))

... a djeca kuš!
Nema zablude kada su Srbi u pitanju. Sve je tačno i ništa nje istina. Srbi su narod najstariji (po prosjeku starosti stanovništva).

ahahaha to edi, razbio si! Svaka čast.

ko Bugarin skupštinu, a aurora?! Ma bjež! Mi smo čudo bre, u pozitivnom smislu. Jebemo mamu kom stignemo, polupamo dušmanima države, masovno silujemo.. A kad nas siluju, smandrljaju nam državu, onda je to OK. Taki smo kaki smo, naši smo.

Najveća zabluda o Srbima je da su Srbi Srbi.

Ja mislim da je jedna od najvecih zabluda to da su Srbi stariji od ameba i da su dinosaurusi ipak (na zalost) stariji od Srba.

Sve u svemu, u Evropi ima mnogo starijih naroda tako da Srbi u tom pogledu nisu nista posebno.

Najveća zabluda je da se srbi pišu malim slovom.

Zabluda (ali tranzitu) je da je Srbija bogata zemlja. Komunisti su se dobro potrudili da citave generacije indoktrinisu tom idejom.

Srbi samo gledaju da zajebu Hrvate u komentarima na youtubeu... Volimo mi da zajebavamo i ostatak sveta...