Prijava

Uuu, kad sam bio u Parizu pre 2,5 godine, i hteo da opalim kurvu,ali CRNKINJU, ona jebote me pitala odakle sam, ja rekoh iz Srbije, na engleskom naravno, a mrze jebeni Francuzi taj engleski pa bog lololo, nebitno to, ona čim čula da sam iz Srbije, ladno vadi hirurške rukavice, meće ih na ruke i tako me držala za kitu dok mi blajvila jebote!
Je je pitam šta joj znači to sa rukavicama ako već ima moju kitu u ustima, a ona reče nešto u fazonu da ne želi da rizikuje sa stranim turistima, higijena i to...
KAD JOJ NISAM UMALO OPALIO ŠAMR ZA TO! Ali nisam, em što bih dobio batine od nekog Alžirca sigurno kasnije, em što bih džabe puko 40evreja...KURVA!
A kao njeni francuski pederčići blistaju od čistoće?!?!?! ŠLJAM JEBENI!

Најбољи пример је кад сам био у Паризу пре 3-4 године. Људи у бару ме питали одакле сам и ја им кажем Србија (са све оним фегетским енглеским р). А они: -Сајбирија?

a ovo mi čudno malo jer u parizu živi baš mnogo Srba....i to poprilično

Svako ko je video na temi transfer blama klip onog maloumnog debila-psihopate Marine Abramovic(dovoljno je reci da je Lady Gaga izjavija da joj je ona idol.) Balcan Erotic Trip jasno mu je sto drugi narodi imaju takvo misljenje o nama.
Naravno predrasude uvek postoje al kad neko napravi onakav klip a pritom je iz tog kraja,sto,jelte,govori gledaocu da taj neko zna o cemu prica,ne preostaje mu nista drugo nego da tako misli o nasem narodu.
Ko nije gledao- http://www.youtube.com/watch?v=MIN8Cm5rYXY ,a koga mrzi ukratko u filmu se govori o "OBICAJIMA" na balkanu,tj da su seljaci jebali livadu kako bi ona bila plodnija,da su busili rupe na mostovima,zatim stavljali .... u istu tu rupu uz uzvike da kako buse taj most isto ce tako busiti zenu prve bracne noci,i mnog drugi bolesniji obicaji,naravno sve navedeno u tom klipu je najobicnija glupost i laz.

Uglavnom sad se setio serije koja je bila na Pinku, a bila je na temu Matriksa (pojavila se otprilike nakon godinu dana od filma i bavi se virtuelnom stvarnošću tj. negativcem koji želi da osvoji svet preko tog virtuelnog sveta) i glavni lik je bio marinac u Bosni sa nekim drugom, pa kao otišli u humanitarnu misiju u Sarajevo, a onda usred noći upadnu u zamku koja su organizovala srpska deca - sve neki mali cigančići sa kalašnjikovima u rukama, psuju im mater i upucaju mu druga...
Sad kad se setim te scene shvatam da su od nas pravili Afrikance...

Najzesci komentar koji sam cuo vezan za Srbiju :
"Srbija? Jel' to bese na Bliskom Istoku?"
A onda...
Svi Srbi nose utoke.
Svaki Srbin je ubio desetak ljudi pre 18-te.
Srbi govore cigan(j)ski...
U Srbiji se govori albanski (biser moje predjasnje nastavnice Svedskog... Koga ti ljudi pustaju u skole)
EDIT : A i najurnebesniji komentar "Srbi su Bozji narod, svi ostali su nastali od majmuna" i to od lika rodjenog ovde, u inostranstvu, ne ume ni da natuca srpski, al' mu je zato cale Radikal, i on je patrijota. Dodje zalosno...
The list goes on...

Srbi su usli u Beograd

ahahha kakve sise ima ona baba što stoji pored one što peva, to ni neki zoofiličar ne bi lizao