Prijava

Volimo mi da zajebavamo i ostatak sveta...

Srbi samo gledaju da zajebu Hrvate u komentarima na youtubeu... Volimo mi da zajebavamo i ostatak sveta...

Да с' надовежем на ово - Сви Срби мрзе Хрвате и обрнуто.

Svi Srbi jednu slaninu i rado pocaste druga muftiju...

Srbi jebu šest puta dnevno najmanje tri žene, a njihovu niko ne dira.

sviSrbi obožavaju incest....zabluda, ja na primer ne volim to.

Kod Srba je kum svetinja.

Срби (прави) не крију буксне кад наиђу колеге вариоци. Осим ако колеге нису у плавом.

...dobri ljubavnici.
...prave muskarcine.
...kosarkasi.

Ово је по теби тачно? ХА! Да се надовежем, много људи трипује да је у Србији хладно у пичку материну, улазимо у фрижидер да се угрејемо.

много људи трипује да је у Србији хладно у пичку материну, улазимо у фрижидер да се угрејемо.


Срби живе у Сибиру

Знам да се трипују Амери да смо много високи.

Најбољи пример је кад сам био у Паризу пре 3-4 године. Људи у бару ме питали одакле сам и ја им кажем Србија (са све оним фегетским енглеским р). А они: -Сајбирија?

Срби не слушају метал

Амери трипују да смо натприродна бића. 100% проверена информација, од 6 другара који су били тамо све гледају са неким чудним страхопоштовањем. Виде људи да јебемо и у спортовима, па онда онај Миладин откинуо оног од батина, па још доста примера...

Meni su Česi često govorili: - Blago vama iz Srbije, more vam je blizu, možete da idete svakog vikenda.

natnat

Srbin = močuga

Ауу натнат удара испод појаса! Зар нико неће да одговори на ово? :))

Srpkinja = radodajka

Isto zabluda...

Srbin = močuga
Srpkinja = radodajka
Uz ove dve zablude, nije ni čudo što nam natalitet opada.

natnat
natalitet

НАТалитет натнаталитет. :))

Елем, још једна огромна заблуда је то да смо веома сложни. Веровали или не то већина народа мисли о нама.

Srbi poštuju svoju tradiciju.