Prijava

Ljudi koji piju supu iz čaše. Jedu supu bez kašike. Ne ide.

кад се неко дописује на зиду нечијег профила на фејзбуку

мајку вам јебем атеншнхоровску за ког курца је цукерберг правио чет

кад ми неко нешто окачи згазио би га ногом

saću ti stavim srce na zid!

Pa zar opet po komentatorima :(

Nervira me što svi vređaju našeg premiera, konstantno i bez argumenata ni istinskih razloga. Zašto je on kriv za bilo kakve probleme koji nas zadešavaju?
Šta god loše da se desi Vučić je krivac. Nije ni on savršen ali je sasvim korektan čovek i veliki radnik. Ogorčen sam takvim ponašanjima.

згазићу те ногом

Nervira me što svi vređaju našeg premiera, konstantno i bez argumenata ni istinskih razloga. Zašto je on kriv za bilo kakve probleme koji nas zadešavaju?
Šta god loše da se desi Vučić je krivac. Nije ni on savršen ali je sasvim korektan čovek i veliki radnik. Ogorčen sam takvim ponašanjima.

http://images.kurir-info.rs/slika-900x608/aleksandar-vucic-1338756035-170382.jpg
Hvala kmetino

Ljudi koji se u priči uhvate nekog marginalnog detalja koji može da ima 2,3 različita tumačenja i krenu da ga njakaju i drkaju "a što si rekao, a kako to misliš, a nije to tako, a ja mislim x, možda to nije dobra reč" i umesto da pričamo o kompletnoj slici, ja stanem i gulim s njim i na kraju mi sjebe raspoloženje i umesto da mu sve fino ispričam, opičio bih ga šakomuglovu. Jebem ti bukvaliste, to je tip ljudi koji te u toku fore kad se društvo smeje prekinu ozbiljnim tonom i uvređeni zahtevaju da im obrazložiš foru da bi se nasmejao, i to do pola. Jebao ti svoj doktorat kad si konj bukvalista.

они што имају 2+ мушке деце па им купе комплет дресове дакле мајица и шорц и такве их воде међу људе, само што им штуцне не ставе на те смрдљиве дресове барсе реала и осталих циганских клубова

oni sto uvek imaju misljenje, za sve i svasta. i oni debili koji ih dovedu da iskazu to misljenje, sto rezultira kenjanjem, razvodnjavanjem, sta bi bilo kad bi bilo i najzad nekim sranjem koje nista ne menja.

ti isti ljudi u trenucima kada mogu da cute, jer se sve razume, moraju da imaju stav o nekom detalju koji je nebitan, kako bi mogli da iskazu svoje misljenje. ne zato sto se ne slazu, vec jednostavno zato sto su zaustavljeni u razvoju u trenutku kad su dobijali nagradu za pokazivanje sopstvenog znanja u vidu bombona ili cega god vec.
i tako se dodje do ovog luksovog posta

Kad pričaju o istim stvarima- PONOVO! Zašto zaboga? Taman si završio priču i sad možemo da ćutimo, ali ne, sledeći dan to isto! Ne razumem uopšte ovo ljudsko ponašanje. Je l' taj razgovor neki imperativ, ili šta?

Ljudi koji se u priči uhvate nekog marginalnog detalja koji može da ima 2,3 različita tumačenja i krenu da ga njakaju i drkaju "a što si rekao, a kako to misliš, a nije to tako, a ja mislim x, možda to nije dobra reč" i umesto da pričamo o kompletnoj slici, ja stanem i gulim s njim i na kraju mi sjebe raspoloženje i umesto da mu sve fino ispričam, opičio bih ga šakomuglovu. Jebem ti bukvaliste, to je tip ljudi koji te u toku fore kad se društvo smeje prekinu ozbiljnim tonom i uvređeni zahtevaju da im obrazložiš foru da bi se nasmejao, i to do pola. Jebao ti svoj doktorat kad si konj bukvalista.

Te iritantne cepidlake su ti realizatori ideje (sem ako ne cepidlači čisto da bi se pravio pametan, to je stoka onda, baš kako ih je Kelt opisao). Ti si od onih koji nešto zamisle, onako krupno, ovi se brinu oko tih smornih detalja, ali ti svakako pomažu da završiš ono što si započeo jer te smorne stvari uz njihovu pomoć (manje) ubijaju u pojam. Ali su presmor ljudi za komunikaciju, generalno.

Smorka, to je postodoktorski istraživač sa instituta koji mi je juče ušao na pola predavanja dok sam držao, a i ne bavi mojom oblasti. Opis: lik ima 35 godina, 160 visok, šešeljevske cvike, trbuščinu, živi sa roditeljima, teški bukvalista. Završim, ko ima pitanje na kraju. On: "Ja moram reći da nisam iz ove oblasti, ali ja ovo ne razumem" i počeo da tuši o nekoj terminologiji koju je uopšte nije shvatio kako bi trebalo. Na prvu sam hteo da mu kažem "pa kad si glup, opaaa!", ali sam u maniru ovih rezultata testa rekao "Rikardo, ovo treba shvatiti malo manje bukvalno nego što si ti shvatio..." Nije skapirao šuk. Suvišno je reći da je posle ostao da čeka da se ispričam sa svim drugim istraživačima pa me sačekao na hodniku da mu razjašnjavam i da me ubeđuje. Napisao bih LOL, al' je za plakanje. Sad možda kapiraš preldžijske fore, a nisam preldžija. Sa kojim ja nelordima radim zato popizdim i poželim da sam na Manjači da režem neke trupce, držim tranzistor na frekvenciji "Radio Krajina" i bezbrižan jašem nekog magarca u zalazak sunca. To je sad teže izvodljivo, pa onda dođem na sajt i serem ovde... :D

Jooooooooooj. Kosa mi se diže na glavi od takvih likova. To su oni koji MORAJU nešto da pitaju (uglavnom pitaju gluposti, ili ne pitaju kako treba) jer tako svima stavljaju do znanja da su (kao) zainteresovani maksimalno za sve.
Tačno ovo:

vec jednostavno zato sto su zaustavljeni u razvoju u trenutku kad su dobijali nagradu za pokazivanje sopstvenog znanja u vidu bombona ili cega god vec.

Koje sranje kad ne možeš da mu kažeš da se nosi u tri pičke materine. :/
Brate, kakvim si ti likovima okružen? Pa zar je moguće da niko normalan nema tamo sem tebe? Kad god čujem tvoje priče o kolegama i koleginicama, meni dođe da plačem. Mislim, i ja imam mali krug prijatelja sa kojima nisam na ''ćao, pa sluške u uši'', ali stvarno su ljudi koji umeju da se nasmeju na (dobre) stvari. Nadam se da ima nekih normalnih ljudi bar u blizini tvoje kuće, ako već ne na poslu? Stvarno sranje, drži se tamo.

Sad možda kapiraš preldžijske fore, a nisam preldžija. Sa kojim ja nelordima radim zato popizdim i poželim da sam na Manjači da režem neke trupce, držim tranzistor na frekvenciji "Radio Krajina" i bezbrižan jašem nekog magarca u zalazak sunca.

Evo, ja moram da ti priznam da ja tebe uopšte nisam kapirala, do pre negde pola godine. Mislila sam da si pozer, ali si u stvari samo lik kome je sve dokurčilo. Ja se već neko vreme toliko slažem sa ovim što si napisao, od slova do slova, da ti ne mogu opisati. Sad te kapiram, sad smo kul. Kul si ti. xD

Вукајлијо данас буди мој психолог јер она кучка не ради. Шта ако сам особа склона суициду и треба ми разговор с њом, што у суштини и није толико далеко од истине. Нервирају ме људи који не раде свој посао, који су плаћени од мог пореза, од народног новца, на државној каси су а не раде оно за шта су плаћени. Да кренем од основне школе, љут сам на учитеља који је био попустљив према мени зато јер сам ја био одличан ученик па би ми нешто што је за 4 постало за 5. Љут сам на наставнике јер ако неко други направи проблем онда је проблем а ако ја направим онда је све ок. Много људи ме замрзило због тога. Љут сам на професоре из средње школе поготово на професорицу музичког, најглупљи предмет ми је постао најтежи предмет у цијелој средњој школи, све си нас нервирала, ниси важна и никад нећеш бити! Љут сам на професоре на факултету јер су дебили генерално, асистенти су виша категорија дебила, то све умислило да су неко мудо на факултету па Бог... Нервира ме студентска служба која ради невјероватно споро. Нервирају ме моји родитељи јер обнављам годину на стоматологији а до сад сам био златни син, један кикс и најгори си у цијелом друштву, пропалитет, ниси ни за шта друго него за мјешалице а у породици сам најшколованији. Нервира ме то што сам интелигентан а лијен што проведем 4 мјесеца да не дам ниједан испит па онда у једном мјесецу дам 6 испита. Нервирају ме ови нови клинци који носају америчке, енглеске, њемачке, француске заставе на мајицама, качкетима а поготово ме нервирају дебили који су моје годиште и којима је нато бомба могла пасти још док су у колијевци били. Стока највећа. Нервирају ме ови гејеви што траже параду, ради шта хоћеш у своја 4 зида, шта ти треба парада, јел требају навијачи да туку полицајце због вас стотињак који ето радите оно што вам ЕУ говори. И Унија ме нервира, а и наше државе, шта који ђаво ми сад хоћемо тамо да идемо кад државе попут Бугарске, Румуније, Грчке пропадају а нису ратовали нити ишта, економски биле стабилније од нас па пропадоше, Шпанија пропаде, сви пропадају а ми хоћемо у брод који тоне. Нервира ме што не искористимо санкције Русији, кажемо европи довиђења, са Русијом трговински споразум и све извози тамо и камење ако треба али нееее. Нервирају ме Вучић и Николић, кума си издао, ментора сте издали најгори српски шљаму гори сте од комуниста. Арапи нам на мала врата улазе. Нервирају ме шиптари што узеше Косово ето тако. Нервира ме то што Срби не користе ћирилицу а Хрвата или Бошњака нећеш видјети да пише ћирилицом то буди сигуран. Нервира ме што једини на факсу волим Шешеља, што за озбиљно узимам патриотизам, што сам спреман да станем на праг отаџбине у било ком тренутку а слушам друге како говоре ако зарати ја палим одавде. Нервира ме моја бивша, волио сам је више од живота, двије и по године живота сам јој дао и на крају завршимо Боже сачувај, више нисмо ни пријатељи ни познаници, на улици се ни не погледамо. Нервира ме што сам јој написао 204 пјесме које сам хтио да објавим 20.4. на годишњицу наше везе, нервира ме што носим њен прстен и даље на ланчићу и што немам снаге да спалим све слике, успомене, поклоне које сам добио од ње, нервира ме што знам да ће је други имати и то што ја спавам с другом према којој не осјећам ништа осим физичке привлачности. Нервира ме и та друга јер је слијепац обичан, не види да је не волим, да ми није стало до ње, да и даље волим бившу. Нервира ме то што ме сви виде као јаку особу, као зајебаног лика а у суштини нисам ни близу тога, то је само фасада, само зид око мене а унутар тих зидина сам пустио ту бившу и сјебала ме начисто. Нервира ме што имам страх од везивања, нервира ме што сам слабић. Нервирају ме попови, имам 2 цимера и оба иду на теологију, нико нема љубави истинске према вјери само гледају да згрћу кеш, јебо вас кеш, мени је стало до кеша па сам уписао стоматологију нисам јебени лицемјер па да упишем теологију због новца да серем народу да ако имају 2 кошуље да дају једну ономе који нема ниједне и онда изађу из цркве и сједају у џипове, мерцедесе и остала скупоцјена кола. Нервирају ме ове интернет новине постави наслов типа "Извела је кера у шетњу а онда се десило нешто невјероватно, кликни да видиш видео" ја кликнем оно кер шета запетља се и падне. ЈЕБЕНО ВААААУУУУУУУ одушевили сте ме, ево вам кућа мајку вам вашу лоповску само гледате да добијете тај клик, обрне се бројач на мјерачу реклама вама паре нама затупљивање мозга, хвала!!! Нервира ме и то што народ узима све здраво за готово, па ало пола свијета вјеровало да је Србин скочио на ајкулу у Египту и убио је. Нервира ме неправда у свијету, Америка стално ратује и то је ок а ми обични смртници кад се бранимо ми смо терористи. Нервирају ме глупи Либијци, сад кукају како им је тешко у дуговима су, стално се рокају по улицама а кад им је био Гадафи и кад су имали све, кад нису морали прстом да мрдну и тад су кукали, само кукате цркотине једне блентаве, допустили сте да вас изманипулише Америка као и нас Србе деведесетих. И ми смо блентави. Нервира ме што након свега нас ће докусурити бијела куга. Нервира ме што нико не гледа у будућност, свако живи од данас до сутра. Нервира ме кад се супротставиш ауторитету сви ти говоре ћути, добро је и овако само нека нема рата, па мајку му јел требамо да живимо између ратова, јел треба да стрепимо сваки дан ко ће нас напасти. Ајде да мијењамо државу, ајде да је побољшамо па да имамо новац и за јаку војску и јаку одбрану. Никог да не нападамо ал исто тако нико да нас не напада. Нервира ме што смо од поносне нације постали кукавице, што нас се преци стиде, а ми се не стидимо сами себе, ударамо се у прса како смо ми поносна ратничка нација а нисмо добили ниједан рат од 1. свјетског рата, ако се и то може звати побједом кад ти изгине 1/3 становништва. Нервирају ме комунисти. Моја 2 прадједа и њихова браћа били су у четницима и они су били лојални држави која је тада ушла у рат Краљевини Југославији и онда се јави војска која је против њих коју 90% чине Срби, братоубилачки рат и онда на крају комунисти изађу као побједници и кажу да су Четници били издајници. Па како ће бити издајник ако је за своју државу ратовао, ви сте издајници јер сте ИЗДАЛИ власт. Нервира ме што смо у великим ратовима ми ратовали за Словенску браћу а они нама забијали нож у леђа. Ма какав нож, јатагане, сабље ма тањирачу набијали у кичму и опет на крају ми кољачи, овакви онакви, најгори, ратни криминалци.. Нервира ме што имам најбољег друга много удаљеног од мене, студирамо у различитим градовима а њему могу рећи што никоме не могу. Нервира ме што сам толико прсо да овде морам да пишем о томе а још више ме нервира што ово вјероватно нико неће прочитати. Живјели!

Kaже се самоубиство, а не суицид... Можеш ли да напишеш и верзију на екавици и користећи Српски језик, за нас који нисмо полиглоте?

Хвала унапред

Стефан Петровић.

а још више ме нервира што ово вјероватно нико неће прочитати

Ево ја сам прочитао :)
Сутра је петак, иди у кафану, напиј се ко буља и биће ти лакше, бар пар недеља. Иначе, потпуно саосећам са тобом, жив био!

Slepi kakve to veze ima s citiranim? :)

Nego, mislim da moraš da obratiš više pažnju na pistološki relativitet, a ni dijapazonska ingerencija ti nije zavidna, tako da kontemplativnos', i aspekti asocijacije ne mogu sami od sebe da ti dostignu nirvanu. Moraš na tome da radiš.