Prijava

Радјард Куплунг

Jutjubovo autoplay dugme. Kako je ovo simbol za autoplej jebem vam se dizajneri s majkama
http://i.imgur.com/QXauuB3.jpg

Да није нека сублиминална порука? Дизајнери к'о да су то радили за Редтјуб, тако да то изгледа к'о дугме за плејлисту са позом ше'сет девет, а ово поред би могло бити дугме за дабл пенетрејшн.

hvala,valde,al nije sto me mrzi,nego jednostavno nece,pokusavao sam vec
i evo sad opet
http://i.imgur.com/V9LtUZp.png
ovo +add to firefox klikcem 100 puta i nikakve promene nigde...ko da je mrtvo dugme,dugme koje sluzi za stiskanje i nista vise,osim stiskanja,vezbanja prsta

Nervira me kad vidim kad neko na silu puši Danhil. Radnica u prodavnici u kojoj kupujem puši Danhil, to joj taman pola dnevnice. Odem negde na pivo, lik se pokušava ogrebati o mene i puši Danhil, naravno. Da puši socijala Marlboro pa i da oprostim, odriče se malo za dobru pljugu, ali ne - on puši Danhil. Vidim nekog random lika, nosi Wink patike i puši Danhil. :-/

brate, čitam tvoje postove i ništa drugo ne mogu da zaključim nego da si teški kompleksaš...

Jesam, ali ne u materijalnom smislu. Fenomen Danhila me tera na ozbiljno razmišljanje.

danhil, davidov, sogranje govna čista

pazi, ja nikako ne mogu da razumem to da merkaš ko je šta obukao, obuo, šta puši, pije, jede... da li je to toliko uopšte bitno?
Naravno da svi volimo da vidimo super sređenu pičku, al u 98% slučajeva kad ista progovori, ja gubim erekciju...

Kontam da su mnogo bolji likovi oni što nose iscepane gaće, nego oni sa Guči... mnogo bolji ljudi. Nisu ljage. Pokušaj ponekad da porazgovaraš sa nekim ko je po tvojim kriterijumima mizeran...

Ova iz trafike sigurno prijavi kradju, a sama makne tri boksa mesecno.

Ovo za Wink patike sam karikirao, pošto odavno i nisam video da Wink iko nosi, lolo. A veoma mali broj ljudi smartam mizernim, i to su samo oni koje znam dobro. Plus što izvor njihove mizerije naravno da nije materijalna situacija.

Kontam da su mnogo bolji likovi oni što nose iscepane gaće, nego oni sa Guči... mnogo bolji ljudi. Nisu ljage. Pokušaj ponekad da porazgovaraš sa nekim ko je po tvojim kriterijumima mizeran...

zato mene proviron ne gotivi :( nauči ga thewawerider you are my only hope

proviron je anđeo sa greškom, nemojte biti zli

Hahahaha.
Kako mogu da ne gotivim čoveka koji ovako nešto do jaja napiše :*

Nervira me kad voditeljke vremenske kažu ''do 25 podeljka'' ili to podeljak umesto stepen

Pusxim danhil, ja u lowi prowiron gowno

aww prov

tek sam sad provalio u kojoj temi pišem, tako da mi užasno ide na kurac tema 'male životinjice slatke' degenski naslov, najgej tema otvorena ikada i izgubio sam svo poštovanje prema otvaraocu te teme, ako sam ga ikada i imao, ne sećam se... jebeno govno

pseto88
Pusxim danhil, ja u lowi prowiron gowno

prov se slabo udao jbg

nije nikakva garancija ni da je dobar covek ako je sirotinja i ima iscepane gacje....klasxichna predrasuda...cesto su i ti siromasni ogromna govna i sujetari

ali je svakako mnogo češći slučaj nego bogat, a (dobar) čovek...

Ovaj trend pretvaranja viceva u video klipove.

http://www.youtube.com/watch?v=XcFktGBQC0E

Razumijem da je to zanimljivo osobama do 15 godina života, meni lično je to tad djelovalo superzanimljivo ali odavno nije.