Prijava

pamti opera,ne razumem u cemu je problem...

sto je Sinanov novi album djubre

Da, pamti, a ja sam došao na temu i bzv napisao da me jebe opera. Ja vam kažem da moram svaki put da se prijavljujem, a na fejsu mi odma ukucana adresa i šifra. Čak i kad isključim "zapamti me"

Nije problem klik, nego što neću da mi keva ulazi na fejs jer je debil i ima običaj da čita poruke. Nervira me to.

brine se zena,verovatno...

како можеш "кеви" тј. мајци која те родила да кажеш да је дебил? јел те тако кева васпитала? ако је одговор да онда си можда и у праву

Moj usrani komp koji sam kupio juče i kome spejsbar posluša svaku treću komandu. Jebem im pleme raspalo.

Baka kad je u grad odvedem otme mi se i podivlja i krene da nabada nogama pudlice. Ni jednog drugog kera samo pudlice. Mnogo je nasilna plus blamira me.

ima ona tema za ubijanje baba, dođi, pridruži nam se, pozzz

Kalkulisanje opsega izražavanja svake emotivne reakcije, pa i oduševljenja, tako da ulazi u kalup pristojnog ponašanja.

''Jaaaao kako su slatkeeeeeee (a priželjkivala iste minđuše dva i po meseca). Baš ste divni, tačno ste znali šta sam htela.''

Jebem li ti mater, numeš ni da se oduševiš kako treba. Kilavi stvore. >:D

Baku kad je u grad odvedem otme mi se i podivlja i krene da nabada nogama pudlice. Ni jednog drugog kera samo pudlice.

pudlicu treba sutirati temeljno i jako jer sramota za vucju rasu je. baka tvoja to zna jer poznaje kucice jos dok normalni bili su.

ima ona tema za mržnju prema kalkulisanju opsega izražavanja svake emotivne reakcije, pa i oduševljenja, dođi, pridruži nam se, pozzz

Mojne tako, pudla (normalne veličine) je prvo uzgajana kao radni pas. I pametna je u pičku materinu, iako je dizajn malo gej.

ima ona tema za mržnju prema kalkulisanju opsega izražavanja svake emotivne reakcije, pa i oduševljenja, dođi, pridruži nam se, pozzz

Daj link!

ima onih goluzdravih nazovi pasa.ne znam koja je rasa,al lice mi na neke krtice.mali i budjavi.obicno kada idu u stenju neka budala ih nosi u ruci.

Xoloitzcuintle toj sajz.

jel to rasa ili naziv za neki dokumentarac o jevrejima u drugom svetskom ratu?

većina ga zove meksički ćosavi ker :)

ovaj cak i lici na kera,ruznog,al lici ;)
ima neki mali,moze u dzep od sulje da stane,jako je iritantan,a vlasnici su mu isto tako iritantni kao i taj pacov.sto je najgore,msilim da mu je to maksimalna velicina do koje ce doseci.tipa,taman moze u saku da stane.vodaju ga nekada na povocu.jako smesno izgleda.sa onim malim nozicama i lavezom koji je piskav i vise zvuci kao da cvili.

znam to malo sranje, ima ovde jedna žena, kera na baterije, očajno izgleda

veliki psi su zakon
http://wolfhengeclitter.files.wordpress.com/2013/12/kbhv-12-wolfhenge-corona-irish-wolfhound-sofie.jpg