Prijava

Klikni tu brt veruj bratu najjaci link na svetu samo klikni

:drained wallet instant:

Ma kakvo trejdovanje, svi trejderi gube sve kasnije il pre; dodje neko koo znaaa

Ne mogu da obj jer svakako to niko nece uzeti za ozbiljno, ziveli i srecan halving cin cin

eee moj ćivote dok ja i jova kljuc mnogi se oparishe

Uvek mozes da prodas nft ko bacje ili se opkladis u kripto sa nekim sa sajta hah

osim airdropova nista drugo ne preporucujem, ko nije usao u kripto na vreme sad je kasno govoriti reci su se pretvorile u vojsku

Ili u pola grama belog

airdropova

vazduhopad je uvek bio zdrava opcija to sam i ranije izjavljivao

rspct skauz za zdravu prichu, mladi forumashi su nauchili mnogo ali ne treba sherovati bash sve resurse jer ako svi budu bogati niko nece biti pajsad BOGAT

Znaci krenuo sam sa par piva i slikama sidni svini, sad gledam klip kako izvesni bil snoebelen razotriva seksualne navike masona

Znaci esponecijalni rast hash rekta nakon halvinga radi

Dj max otvori jos neku temu casti ti

zvuchi kao top zhurka gde se to odvija

Odvija se na potezu kotor - budva, jest bio je tu ali ga neko zvao na viber, pitam ko je veli neka brazilka, svukao belo sa stola na brzinu i strpao u dzep, zalizao kosu, namestio naocare kaze vraca se za 2h lool

da ludilo decko otisao da pisa dok kaplje

ajde ajde okumice se prvo i drugosrbi na koinu tu nam je zajednichka shansa

Vladaj Britanijo
Zemljo junaka
Vladaj Britanijo
Zemljo bitaka

Putujem svetom al britanije nema,
Ni gorih ljudi ni ruznijih zena

ali ovo sto je brat jova napisao je istina

Pa sad ako uporedimo sa drugim imperijalističkim silama, Britanci su čak i manje štete napravili od većine.

Britanci izmislili zanat šta pričate, ko je to gori bio od njih

Španci i portugalci - mahom meðu južne indijance, jebali im žene kojekude i možda ponekog roknuli ako je baš mogo jeo vnago, ostali pomrli jer se nisu vaxxovali ili fras dobili kad su videli konje prvi put uživo, mislili da su demoni

Francuzi - britanski imperijalizam sa alibabe, nisu nikog pošteno ni pokrstili

Nemci - lol, “osvojili” kolonije na berlinskom kongresu, kurca nisu videli od afrike

Belgijanci - pravili sranja al to je ugl. engleska propaganda da se priča oko konga toliko forsira, za to vreme prike iz britiš radža ispaljuju indijsku čeljad iz topa i takmiče se ko će dalje da dobaci, ako ubaciš malog pundžabija u koš 10 bodova fazon

Holanðani - gospoda

Italijani - lmaooo

A velikosrpski kolonizatori i njihovo iživljavanje nad albanskim, vlaškim, bugarskim domorocima eee

Ko pobi one bogumile?