Prijava

ti ljudi su paraziti i sve mrze
ko im jebe mater

kome smeta sankanje,treba da zivi u kekendi.tamo mu sigurno nece smetati.

Pa stvarno, jbt. Kakvu Skrudževi.

Idioti koji seruju slike sa eksluziva.ba...jebo ih caca krepali sve ih brisem redom

Анархист, апсолутно се слажем са Вашим постом, то је испод сваког нивоа. Вама + од мене.
Ви што шерујете слике са Ексклузива.ба, Исповести, ДРУГАЧИЈИ и сличних усраних страница, вама - од мене.

Koliko divan lik bio u WinWin-u. Anđeo, jbt. Sve pogleda, pozove, proveri, i onda kad je trebalo da ukuca šifru lap topa koji sam poručila da proveri, ubaci se neka baba sa ćerkom u razgovor i pita me što nisam upamtila po boji (BOJI?!) i ceni i stane da se raspituje za taj isti lap top iako planira da kupi nešto sasvim deseto. JEBEM TI ŽENO MATER.

Koliko mi je bilo žao sirotog lika, morao je da je sluša još deset minuta dok nije kupila neki LCD.
ZAŠTO MUČITE LJUDE DECXKI?

Reci ti meni, jesi li ti kupila taj laptop?

Ja bio u prodavnici pre neki dan da si kupim slušalice, i slušam usput ženu od 30-tak godina kako pita(bez zajebancije, citiram):
''Imate li laptop onaj i dalje? Bila sam pre par dana da pogledam.''
''Koji tražite, gospođice?''(kako je fin lik, lolo.)
''SIV. I GLADAK.''
drug i ja krenuli da se smejemo onako prigušeno, morali smo da izađemo da nas ne skonta žena, bilo bi baš neprijatno. xD

Reci ti meni, jesi li ti kupio te slušalice?

Kako me nervira kad se neko kao suzdrzava da se smeje. Kao smejace se kad obavi kupovinu i izadje napolje. Nije ti ni bilo smesno, kad je smesno ne mozes da se suzdrzis.

Pozdrav Makaronac kako je? Jesi video Valensija 2-1?

Reci ti meni, jesi li ti kupila taj laptop?

Naručila, treba da stigne ove nedelje. Ne idem nikad da podjebavam ljude bez veze. lolo

''Imate li laptop onaj i dalje? Bila sam pre par dana da pogledam.''
''Koji tražite, gospođice?''(kako je fin lik, lolo.)
''SIV. I GLADAK.''

Ahahahahaha, bar okvirno cenu da je pitala, ako nije već mogla da upamti ništa drugo. Jadan lik... Ovaj je baš bio predobar i prestrpljiv. :D
Dobro je da se nije ubacila i krenula da pita za te slušalice. :D

Sledeća gamad, mrzim ih:

1. Jutjub hip-hop vonabi bitmejkeri. Kancer demonstrativnih videa i foruma vezanih za muzičku opremu i softver.

2. Ljudi koji se deklarišu kao gejmeri. Kancer demonstrativnih videa i foruma vezanih za računare i preporuke šta kupiti.

мрзим све који се баш много ложе око било које ствари

Preneodlučni ljudi kad moram da nešto koperiram sa njima. Pišem neki projekat sa kolegom. Duša lik inače, prijatelj drag. Oko samog naslova projekta, desetak reči jebenih, bukvalno 30 verzija napisao i i dalje nije siguran šta da turi, oko svake reči se četvoroumi, bukvalno sat vremena života izgubih malopre. "Maybe this, or that? Is this relevant? Or not? Should we mention anything else? Is this order of words good? What do you think? - Whatever, dude. Wanna more coffee?"

E moj lukse ja godinu dana dijlio kancelariju sa takvom, jos piskav glas, jebem ti sunce svaki mejl koji je morala šposlati mi je jebo majku, oću sa dvije godine staza jurim invalidsku penziju

Prijatelju moj, vidim spoznaješ muke te.

Isamarajte govna

Nerviraju me glavudže koje kad odem da se šišam žele da uskoče preko reda, u fazonu, e mali, jel nije frka da se ošišam pre tebe, 2-3 dlake samo da mi skine, žurim na ispraćaj u Gradašnicu. Frka mi je, jebem te u glavu, što nisi došo ranije, u usta ti se naserem.