Prijava

Naravno, pustim čoveka uvek jer sam jebeni govnar. hehehe naravno komšija, samo izvolite, ne žurim ja nigde.

Šomi, ljudi te pogledali, ošacovali kvadraturu glove pa računaju pre ćemo nas trojica nego on sam ;o) (šalim se)

Zamisljam te kako se ljubanzno osmehujes i rukom pokazujes na stolicu. ''hehehe naravno komšija, samo izvolite, ne žurim ja nigde.''

Kancer demonstrativnih videa i foruma vezanih za računare i preporuke šta kupiti.

+100000
Verujem da svaki put kad neko napiše ono: ''EL MOGU DA POKRENEM...'', negde nekom sirotom čoveku koji radi u računarskom servisu tajanstvena sila isisa šest meseci života.

Preneodlučni ljudi kad moram da nešto koperiram sa njima.

Ma to samo kažeš: ''Aha, ok je tako'', kad te pita i to je to. Ionako uvek bude ok, pošto ionako preterano brinu o svemu.

Hahaha Lukse, baš sam razmišljao danas o tome dok sam se šišao. Ono fazon, trojica čekaju dok mene šiša i baš uporedjujem svoju glavu sa njihovim, kao da uporedjuješ lubenicu sa dinjama lolo

Naravno komšija, samo izvolite. Ja ću za to vreme ovde iza vas na ogledalu da iscedim mitisere taman

Ubijeđen sam da sam bio najbrži šalterski radnik u republici srpskoj, msvaki put kad odem na neki šalter oću oravim pizdariju

Au, za šišanje ja uvek zakažem, jer bi me u suprotnom uvek ostavljala za kraj, pošto imam toliko kose, uvek se zadržim za najobičnije skraćenje kose minimum minimuma četres pet minuta.

Mada, što se neodlučnosti tiče, bila sam lupala gloovu dva meseca između ljubičaste i bakarne boje š'o sam imala kao klinka. Ipak sam se odlučila za bakarnu sredinom februara da probam. Smorila me ova boja više.

Ma to samo kažeš: ''Aha, ok je tako'', kad te pita i to je to. Ionako uvek bude ok, pošto ionako preterano brinu o svemu.

Hahaha, evo ga došao pre minut da me pita da li da stavi Visuo-Motor, Motor-visual, Motor-Visual, Motor visual ili Motorvisual LOLČINA

Isto me nervira kad mi ne odgovore na mejl za posao ili koke kad im napišem "kako si ljepotice ko je ta antraga sa toboom hehe", pa đeš me tako ignorisati, ali ovi pederi na mejlove sto ne mogu napisati neš jebati mi nikako ne idu u glavu pa jes toliko zauzet dvije sekunde da odgovoriš na mejl

Zavisi od tvog muža ili dečka.

Hahaha, evo ga došao pre minut da me pita da li da stavi Visuo-Motor, Motor-visual, Motor-Visual, Motor visual ili Motorvisual LOLČINA

Aha. Je l' sad treba hahahahaha? :)

Meni nisu jasni ljudi koji ti tako ispričaju životnu priču ili te onda ispituju o tvojim problemima. Nije mi problem da saslušam druge, ali mrzim sa njima da pričam o svojim problemima i užasno me iritira kad te bukvalno podbadaju, kao ajde, biće ti lakše. Jebla vas DNK sve tako socijalne i empatične.

Isto me nervira kad mi ne odgovore na mejl za posao ili koke kad im napišem "kako si ljepotice ko je ta antraga sa toboom hehe", pa đeš me tako ignorisati, ali ovi pederi na mejlove sto ne mogu napisati neš jebati mi nikako ne idu u glavu pa jes toliko zauzet dvije sekunde da odgovoriš na mejl

Dva sata dopisivanja i zajebancije.
E, znam da si hteo/la pre neki dan da gledaš to i to, oćeš da idemo u bioskop?
http://thememesfactory.com/wp-content/uploads/2014/01/1016269_2117303768324863_657112367_n1.jpg

Meni nisu jasni ljudi koji ti tako ispričaju životnu priču ili te onda ispituju o tvojim problemima. Nije mi problem da saslušam druge, ali mrzim sa njima da pričam o svojim problemima i užasno me iritira kad te bukvalno podbadaju, kao ajde, biće ti lakše. Jebla vas DNK sve tako socijalne i empatične.

То говори да се затвараш превише. Да ли си одувек избегавала да причаш о себи? Или си то почела да радиш од неког одређеног тренутка? Шта мислиш шта је узрок томе?

Aha. Je l' sad treba hahahahaha?

:'-(

kad mi loš espresso naprave

:'-(

Ne, izvini, stvarno nisam mislila da te zajebavam ovog puta, zaboravio sam smajli. Eno, dodat je gore. :)

То говори да се затвараш превише. Да ли си одувек избегавала да причаш о себи? Или си то почела да радиш од неког одређеног тренутка? Шта мислиш шта је узрок томе?

http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/200912/17235/medium_dange-to-touch.jpg
:)