Prijava

Mene su ko klinca vodili stric i ujak da im budem mamac za devojke, možda na tu neku foru.

Zato su ostali neženje jbg

Ha ha, daleko od toga, al dobar šuk

Nervira me kad me odjebe riba koja mi se istinski svidja pa moram da nadjem drugu da bi se svidio ovoj prvoj.

kad maloumna krava zakrči parking pa zakasnim u marker, zatvore mi pred nosom, a tamo mi pivo na akciji :(((

маестро скапирај да рибе нису толико битне нервираш се због глупости

Devojke (nisam još izvalila fala bogu da to rade i tipovi) koje redovno, svakog jebenog dana kače tucu slika sebe.

Jedna drugarica okačila sliku de se fali da s obzirom da je slinava, bolesna, bleda i masna i ne izgleda loše. Mislim, škk?

Jedna drugarica okačila sliku de se fali da s obzirom da je slinava, bolesna, bleda i masna i ne izgleda loše. Mislim, škk?

Мутна, али драга.
Све то код мене иде на опцију "Сакриј".

Pazi ovo: LJUDI KOJI DONESU LAPTOP U AMFITEATAR SA DZOJSTICIMA I IGRAJU PRO EVOLUTION SOCCER

Pazi mi igramo pes jbt, tolko smo ludi da igramo pes jebeni na laptopu sa dzojsticima u ustanovi zvanoj fakultet na predavanju jbteee, nismo igrali dovoljno pesa da nam se sere od njega, nego smo doneli da ga igramo na predavanju jer daj da iskoristimo svaki trenutak da igramo PES, eeeeej profesore gledaj sta ti radim na tom smarackom predavanju IGRAM ti PES!!!! dal sam lUDDDD tolko da igram igricu jbt na predavanju, jer to je moj BUNT nas mladih prema zadrtim smaracim matorim koji hoce da nas smaraju smarackim gradivom IGRAM PES NA LAPTOPU NA FAKULTETU! ej koleginice sto me gledas kolko sam lud kako igram pes lizno bih ti sesi!!

tebra OCE DA PUSTIM bele ruze na telefonu ili nesto od BS-a i Skaba! tebra oces da narucimo dve flase piva u kibli, oces da igramo fudbal u balonu! kace menadzerijada???oces da ubacim tebra farmerke u adidas patike duboke koje sam kupio u djak sportu jbt!

maestro tri puta si mi napisao da izijem kurac na forumu, a msm da je to pocelo jos pre par dana kad sam ti rekao da odjebes iz sale, pa te je to povredilo generalno! xD

hahahahahh najludji hahaha

tebra OCE DA PUSTIM bele ruze na telefonu ili nesto od BS-a i Skaba! tebra oces da narucimo dve flase piva u kibli, oces da igramo fudbal u balonu! kace menadzerijada???oces da ubacim tebra farmerke u adidas patike duboke koje sam kupio u djak sportu jbt!

ahahah flips pregoreo, peljepo

hahahaha nije brate nego uvek to pomislim kad ti pročitam nick

хахаахаха сјајно

poludje me ovaj pazl ostroga mi :(

Telenor MNE pa treba im bombu bacit u njihov lokal bez šaja osta prokleti Konick city najjace naselje u CG preko 40k stanovnika i ovi iz Teletabisa ih drze na jednu antenu gore kod policije izvise Bossa pa jebemuoca kad se 30k ljudi nakaci na tu jednu antenu pa svi dobijamo po 2kbs majku vam jebem zovem ih tamo vele mi eo saljemo ekipu da vidimo sto je a kako se zovete Banjo dajte nam adresu ja dadnem adresu javicemo vam za par dana prodje nedelja isto opet zovem vele jedna antena pa kurci palci

NEMOJTE LJUDI IZ PG UZIMAT OVO 4G I OVE 3G MODEME OSTROGA VAS to je uzas to je proklestvo placam 20 e mjesecno za 2kbs kek

balavci premekani i latentni homosi na forumu koji tripuju alfa muzijake gledali reklame za pivo i zilete i pomislili u sebi ,,ovako treba,,...poslao bi im baku da ih nashamare sve,izvuce za usi i izgrdi da im vise ne pada na pamet da glume nesto od cega daleko su