Prijava

Neviraju me čekaoničari.

čekaonica je najbolji izum posle kvariše

Cimerov alarm, PROMENI GA PIČKO

Cimerov alarm, PROMENI GA PIČKO

HAHAHA UBIJEN ĐINĐIĆ BRT

Jebeno kucanje zidnog ili bilo kog drugog časovnika noću.

nervira me kad sirotinja kukumavči kako nema posla nigde a govnad neće da uprljaju ruke

Bambus, pice Bambus...ima li sta kurvanjskije i marginalnije od ovoga? jos kad se napravi onaj kao mali venac gore kad sipa vino u sok :/

Ljudi koji kad treba reći da se ne slažu sa nečim ili nešto ne vole pa uzmu da vezu izokola roman da dođu do poente, i generalno kad mi neko ide u spirali oko teme da se ne bi kome slučajno suprostavili. Malopre bio sa likom koji je pet minuta utrošio da objasni izokola kako ne voli neki film uz smeške hehe pa znaš hehe nisam ja baš fan toga kad sam bio klinac prestao sam gledati hehe ali nemam ništa protiv hehe. Drug, ono, nećeš poginuti ako kažeš direktno da neš ići u bioskop, prođe mi život, umreće mi baka. ;'o(

(Pre)kratki rukavi. Još je takav neki trend zavladao da ne moš normalnu majicu nać no sve neke s rukavima đe ti pola pazuha viri. Govorim o majicama kratkih rukava naravno. A za trend su zaslužni oni likovi što misle da se ribe pale na to kad su ti bicepsi širi od butina i neskladno izgledaš ako ne i deformisano. Užasss...

ahhaah sad sam ubio bubu koja lichi na takve likove

најаче су оне мајице из деведесетих што им рукави иду до пола подлактице то носи бебан

нервира ме што после неких пола кила ракије могу наслепо да куцам текст на тачскрину боље него трезан кад гледам у екран много времена одузима

likovi dominantni u koverzaciji delom jer ja nisam takav delom jer sam sisica a i delom jer su takvi pičketine. mrzim te neuhvatljive anhele koji ti lebde nogom na metar od glave koji se kurče, misle da su prepametni i ne boje se ničega. bolesna samouverenost. branislav lečić npr. ogavan lik. neznam jel njega ikad u životu neko nabo u glavu ali kunem se daću taj dan kada to neko učini slaviti kao krsnu slavu. nervira me kad je neko presamouveren i onda nameće sam sebe u alfa položaj u toku razgovora sa jedinkom bilo koje vrste pola i muda. prezirem kad osete da se neko uplaši pa onda još više forsiraju. preprezirem kad se neko hehe teretana averidžu obraća a slabijem od sebe stoji iznad glave sve do momenta dok taj nezaplače. nema ništa jadnije od toga. nemora takva glava da se poltroniše jačima od sebe da bi bila gnjida dovoljno je samo da se izdrkava na shtrebere i osobe koje su povuchene a moozda imaju unutrasnje konflikte i kozna koje probleme.

samo ih oduvaj nekim svojim skechom,TO CE IH NAUCHITI PAMETI