Prijava

Nervira me moj avatr. Nekako je previše žućkast. A ne mogu vratit onaj s dužom kosom jer sam do daljnjeg odustao od nošenja iste.

A nijesi odusta od pederskih koktela je li?

Nemam ti ja para za koktele ali volim da ih pijem, to ti je isto ka jelo, bude ljepše kad je sa salatom i ostalim dodacima.

Napravite vi neko pedersko okupljanje u Podgoricu, taman je utoplilo.

Ovaj pad helihokpera. Jbt, pao pa gotovo. gde god da pogledaj o tome pricaju. Aukurac vise.

Nemam ti ja para za koktele ali volim da ih pijem, to ti je isto ka jelo, bude ljepše kad je sa salatom i ostalim dodacima.

Salate su za pičke. To se samo van kuće uzima da ne misle ljudi da si seljak.

Napravite vi neko pedersko okupljanje u Podgoricu, taman je utoplilo.

Pa dogovorite se čoče. Ja slabo koga znam da bih cima ljude sad al doću lagano ako budem živ do tad.

ljudi koji favorizuju Nutellu...pusi kurac nije ti dobar takovski swislajon krem nego znas nutella e nmg bez nutelle, slikam se kako sam ispraznio teglicu nutelle i oblizao kasiku umazana sam kremom debela sam od njega ali nmg da se susdrzim koliko je dobar nece me hteti nijedan decko ovako debelu (a nisam nego sam dobra picka bas onako ali se pravim kao) ali ja moram sta me briga nutella je moja opsesija i sve to postavim na instagram ili fb ..jebem ti zivot ovakav u picku, kad cu ja moci da zaradim posteno za dobra kola
_

koliko god cudno zvucalo postojanje ovakvih likova---ovakvi likovi----kad na nekoj zurci nesto pridje neki debil i istripuje da si mu ortak i da ste braca a nikad se videli niste hahahh i krene sa izlivima bratsktva
secam se 18. jednog dolazi lik neki navijac,indijanac pretezak,brze cvike i sve,uz svaku pesmu proprati zvezdinom pesmu,urla zvezdino ime uvek,prilazi mi i grli me,govori mi ,,ti si moj brat,mnogo te gotivim,ako te neko dira samo zovi,, preterano prisan a u zivotu ga video nisam ahahahh kupuje mi lik pice,cesto prilazi i grli me i viice ,,moj brat,moj brat,obozavam te,, kasnije ne znam sta je bilo pa jje ispala neka frka i ja prilazim mu i nabadam ga u glavu ahahh

ххахахах то брате

Ja sam provincijalac. Za vikend ja i devojka isli malo knez mihajlovom pa na kališ i te fore, malo da mi pokaže prestonicu. Ljudi moji koji pederluk vlada u Beogradu, sve pederčići u žutim pantalonama, furaju frizurice gore zalizano na stranu okolo na keca, furaju košuljice u sred bela dana i preko toga džemper...

nervira me kad krenem po čarape u hodnik pa krenem da upalim svetlo koje je već upaljeno, zapravo da ga ugasim ali ja mislim da ću daga upalim tj uključim i onda vratim ruku kad je već na pola puta do prekidača i uzmem iz fioke čarapu

nervira me kad mi ostanu papuče ispod stola dok sam za knpjuterom a nemam apsolutno nikakve predstave da sam ih ikad nosio kad napustim sobu i onda posle sat vremena vidim da sam bos i pitam se dal sam imo na sebi papuče ili nisam, i onda tako zamislim se 10 minuta i naravno ne dodjem do odgovora i onda mi bude ladno po nogama i krenem da ih tražim, prvo ispod stola naravno....

Milan 30.03.2015. | 11:35 21 0 Moja deca nemaju fejsbuk zbog proste cinjenice zato sto sam programer i sta ce im uopste. Problem nastaje kad roditelji nisu potkovani tehnickim znanjem i nemaju pojma sta rade deca na tom interenetu (za vecinu njih fejsbuk je internet).

Moja deca nemaju fejsbuk zbog proste cinjenice zato sto sam programer

хахахаха, па стварно!?

za vecinu njih fejsbuk je internet

Hardver je hardverska komponenta.
Radiša Nedeljković

Ljudi moji koji pederluk vlada u Beogradu, sve pederčići u žutim pantalonama, furaju frizurice gore zalizano na stranu okolo na keca, furaju košuljice u sred bela dana i preko toga džemper...

Што само у Београду? Таквих Марио Геце-Кристијано-Нејмар педерчића имаш у свакој дисконтеци од Прешева од Суботице.

http://superzena.b92.net/zivoti-poznatih.php?yyyy=2015&mm=04&nav_id=976611

Nakon što su morali da promene slogan koji je mnoge vređao jer nosi poruku da su samo manekenskka tela "savršena tela“, brend "Curvy Kate“ napravio je odgovor na nestvarna tela manekenki Viktorijinih anđela.

Ovo je samo još jedna pobeda punijih modela i pokazatelj da je prirodno i zdravo žensko telo i dalje najpoželjnije.

koje jebeno prirodno i zdravo telo, pa to opisuje bas ove sto prozivaju, debele masne krmace mrs u picku materinu, kako mi idu na kurac

Šta to ima u ljudima tužno pa do fejsu spemuju motivacionim i spiritualnim posterima o smislu života i pronalaženja sreće... eno Dalaj Lama plače, opao mu posao jebiga.

masovno lupetanje gluposti jebenih o apstraktnoj umetnosti od strane mokrih glava
ako nisam u pravu nek mi neko objasni fino,dotlu cu sve koji tako kenjate(da,kenjate i ovde je masovnan taj guvnjivi mekani stav) snatrati preteranim jadnicima
znate kako gledam na vas?
kao na jadnike one najbednije kojima je krivo jer je neko pametniji od njih i kapira stvari koje vi ne kapirate
evo ja ne kapiram sta predstavlja skrabotina koja vredi 10 miliona
ali ima neko ko kapira...i za razliku od vas kompleksasa ja cak i cenim te ljude jer su pametniji od mene...nikakav problem da to priznam...a vi nemate ni malo kurca nego nazivate djubretom nesto sto ne kapirate...tuzno,pretuzno
koliko sam samo km tekstova takvih video o kenjaju kako je sve to besmisleno i podrzavanja drugih samo zato sto su frustrirani objasnio sam vec zasto i kako
priznaj da postoji nesto sto ne kapiras,svinjojko

Xaxaxaa volim kada ol objasni ovako ljudski bez gadjanja i tripovanja gluposti sa zajebanim recima