Prijava

Ljudi koji kerovima vezuju marame oko vrata. Alo decxko, pa nije ti kuče Boško Jakovljević jebeni, nego kuče.

Nervira me klinka koja me zajebava

svi ti govore "buraz",a nisi im buraz.svaku recenicu pocinju sa buraz.
ne znam da li me na ulici vice buraz ili neki ckode koji govori buraz.

Ljudi što vezuju kornjači povodac...

pa zar ne znate koliko male kornjačice imaju krhki nježan vratić :'(((

aj kornjaci,al sto mackatu?
ko je jos video da se macka voda na povocu,leb te jebo razeni!

Ljubavne pjesme i pjesme lakih mekih nota koje sačinjavaju 89% većine radio stanica. Zamisli da je sva hrana svijeta upakovana i aranžirana u obliku srca. Prvi dan bi ti djelovalo baš slatko, trećeg bi te boljelo uvo, šta, hrana ka hrana a posle nedelju dana bi sve poslao u pičku materinu. Sve to treba u rudnike <3

Nervira me kad nemam šta da radim i neko se nađe pametan da mi nađe posao. Kapiram da su im roditelji bili komunisti i da su završili gimnaziju pa usmereno se fakultetski obrazovali ali ajde jebeno shvatite više da ne živimo da bi smo radili. Da to što imam duplo veću platu sa srednjom i dve šertice iz sociologije i ustava znači samo da jebeno dobro radim svoj posao i da treba da me neguješ kao filadendron a ne isteraš na plus osamsto, umesto da bacam skečeve na vukajlija.com.

Siine idi ocisti onaj sah na ormaru od prasine, mozda dodju nrki gostu pa bidu htelu da igraju -.-

Taj neki fazon. I jebene bube što se zabadaju u staklo ajde odjebite bube jebene.

Muškarci koji imaju ufrćkanu kosu.
Alo care esi stavljao mini val ok?
Plas sena na glavi jebeni

deku-trajnu fura

Treba da se šiša na keca otac ga jebo blesavi

imam klempave uši pozz

Imam i ja pa cepam kec-trojka

Najače da će šiu da me spreče 2:0 da se šisam

:_((( malo sam razdraganiji od vas, basx ste jake ličnosti, žao mi je što nisam odrastao s vama. Vi me ne bi zvali klempa :(((

MI BIH TE BAŠ ZVALI JER ULICA NAS JE ODGAJILA

TUKO BI VAS I OTEO VAM PATIKE PA BI SLALI MAMU DA DOĐE PO NJIH I MENE JE ULICA ODGAJILA SAMO SAM IZABRAO DA BUDEM LEP OPAAA!!