Prijava

Zasto bi iko dodavao to KO? valjda je poenta skratiti nekome ime kad ga zoves a ne produzavati

стеван се стварно не зове стеван?

ne brate. Mirko se zove ofc

Lukako hahahhaha

Маркo
стеван се стварно не зове стеван?

Retki su oni iskreni, koji za nick stave svoje pravo ime.

Zasto bi iko dodavao to KO?

Zato što hoće po svaku cenu da isforsiraju ta neka imena: Radojko, Marko, Janko, Zdenko, Valdemarko.

STEVANKO HAHAHAHA KO RUMUNKO HAHAHAHA

Zato što hoće po svaku cenu da isforsiraju ta neka imena: Radojko, Marko, Janko, Zdenko, Valdemarko.

debili ako mene pitas

лоло, умро би код нас, ја се већ навикао на Душанко, Банко, Стојанко, Дамјанко...

јајаја маркоко џамбо јајаје

ANĐELKONSKO!
Namaž der babi mas na oko!
Konjsku
Na kurje

КАУНТ ЗЕРКО :ДДД

zvuk koji se napolju cuje...moram u 6h ustati i jedna od retkih veceri kad uspem nekako da se uspavam kad treba,ali ne moze evo ti zvuk neke sjebane frule+sjebane zivotinjice+bojlera=taj zvuk jer kako ti mozes zaspati na vreme,mora neki svemirski zvuk koji prvi put cujem da se pojavi,kako meni moze pasti na pamet da spavam normalno...
omg -.-
i jos ne izvaljujem odakle dolazi i kome da shitiram rebra

To Bazzi pred kućom igra se.

taman se smirio i evo ga opet jebem ga u rupu na sedamnestom pipku
ili je to zato sto je noc tj vreme kad bazzi se oblaci u paninartovo odelo i postaje super zlikovac pa izvodi vragolije da mi poremeti spavanje

sta mi se deshava,za manje od nedelju dana video sam zivotinjicu koju nigde pre nisam video,ni na netu ni na teveu ni nigde,a imam enciklopedije gajbi o svim vrstama zivotinja i nema ni jedne slicne tu,pa onda cujem zvuk koji nikad ranije nisam cuo i koji ne zvuci zemaljski uopste...i jos halucinacijska jake droge uzimao nisam dugo dugo vremena

ne racunajuci vutru,al to i nije JAKA halucinacijska droga,najvise sto mozes da istripujes da si video ili cuo traje pola sekunde i jos iza sebe fazon i plus znas da je trip...

Brt,svet se svakodnevno menja,nova bića se rađaju,novi zvuci se pojavljuju,novi ljudi vladaju.....

kapiram da se radjaju i otkrivaju nove vrste zivotinja
al nisam ocekivao da cu ih ja otkriti i to za manje od nedelju dana na plazhi u radovicima u crnoj gori i iz sobe svoje na bezanijskoj kosi
takve vrste su uglavnom predubboko u okeanima i van svih civilizacija u pustinjama,preizolovanim ostrvima i to