Prijava

Lukse, to što si ti ljubomoran na ljude koji imaju atletsko telo, ne znači da je ići u teretanu nešto loše, već da si ti lenja, inertna, pasivna hrpa debelih govana koja bi volela keramiku na mješini, ali je isuviše sve gorenavedeno da bi to i postigla

Devojke koje njište.

Нервира ме кад неко крене да вређа и да пизди на тебе зато што си рекао да Ђовак није најсавршенији човек на свету. Јебо маму па нисам рекао да је лош, нисам рекао да би ми било драго да изгуби, волео бих да освоји, али је чињеница да може да пукне од Федерера јбт, искулирајте шта вам је јебени Ђовак брат рођени смирите се. И углавном су 10 пута већи фанатици него вучићпедер.

нервира ме она бела гајбица што је исти тип као и остале гајбице што користимо и која је само другачије боје ал опет неће да се уклопи јебем јој матер ја мало

nubovi koji pogresno koriste izraze ljuto,ljubazno,skech itd...
njih opisuje izraz---premekana glavica

aj nemoj da ljuto skechujesh :))

Ljudi sa kojim se dogovoriš piće, iscimaš se i odeš na pivo/vino/žestinu i lepo sve krene i popiju jedno i kae eto gotovo moram da idem čeka me simpatija da duvamo balone Kent žvakama. Ček, jebote, kako to misliš samo jedno?! Plaše me pomalo.

Ćao, Olanik, plašim se :'o(

ljudi koji imaju narkolepsiju, kapiram da je bolest ali bih prebio svakoga ko je ima najiskrenije

оћел гојко?

Dođe mi neka sjeta udari sve mi se skupi u grudima i onako gledam u daljinu suza sama krene i sjebem se sav nešto a ne znam što

@poštovani autor Gojko:
Imali ste bliski kontakt sa sirotinjom

Eh, osećam se kao

(I)o':'o(I) natnat tužni crnac sijamski blizanac smajli

Nemoj tužan biti :(){ :|:& };:

ако те анђелкове речи нису умириле имаш срце од камена

Nervira me kada kupim kafu/kiflu/whatever i prodavacica me pita: "Je l' za ovde ili za poneti?" - e, tad sam "za plakati"

Mene nervira što u našim pekarama nema peciva whatever. Udruženje pekara na crno sa Albanije i Kosova da uradi nešto!