Prijava

Limfne jebene žlezde...Jedna je bila poprilično gadna, narasla na nekih ko zna koliko cmm...Mamu joj jebem, nema šta mi nisu radili...Nabijali cevčugu kroz nos do pluća, sekli, ubadali, skenirali itd...Srećom jebali smo joj kevu pre nekih dve godine... Posle su se uvećale neke pod pazuhom, pa neznam mesec dana jebe, slabo spavanje, slabo jelo, psihičko stanje kurac, jer je postojala opsija ubadanja iglom... E sad, ako ništa, barem sam izvukao lekciju, da prenosim sa kolena na koleno, da treba neke ljude I pojave oterati u kurac, da je škola sranje ili ti nužno zlo I da treba koristiti ciglu I štanglu nasušnu...Sve u svemu govnava motka život čuva, iskoristi je mudro I udri po bagri...

Ovakve priče svakog dana bude bes u meni. Ne idem u kladionicu , ne pijem , ne pušim , ne drogiram se , čak ni kafu ne pijem . Obožavam prirodu i kada sam u prilici svuda idem biciklom . Nisam nasilan , ne psujem . Jesam malo na gojaznoj strani (imam 93 kila na 1.87 visine) , ali nemam stomačinu ; sa druge strane nemam bicepse , ali po potrebi nosim do 50 kila . Znam po kući i da čačkam (šporet , voda , tv , struja) , ali i da kuvam ; volima decu i veoma sam pažljiv . I želja mi je da budem otac.

Ali , već godinama nemam devojku . Bude samo neka 'drugarica' , koja kaže da sam divan i da ću biti sjajan suprug , a onda nađe nekog buzdovana koji ne zna šta znači prosto-proširena rečenica , a kamoli da je sastavi . Šta je to u ženama da jure za muškim otpadom , kukaju da su im svi muškarci isti , a kad nalete na nekog dobrog ona bi da budu samo drugovi .

ovakvi komentari

pa kome treba ovakav pateticni dosadni jadnik

Ali čak ni kafu ne pije, ahahah.

Hahahaha, boji se da će mu narasti rep! xD

ali....da je stvarno takav verovatno bi nasao neku koja to ceni, samo sto je problem da je to njegovo vidjenje samog sebe, koje verovatno nema veze sa realnoscu i onim kako ga drugi vide...verovatno je iskompleksirani kontrol frik previse ljubomoran i gusi ribu itd itd...

Zasto bi ijedna bila sa ovakvim? Da hoce takvog jebala bi se sa kerom svojim fazon ili bi lutku neku drzala na kaucu

posesivno previshe, i ciganka bi ga ishutirala i patiku jela.

Kad muvaš pičku a ona glupa ko kurac, ne regularno glupa nego ko kurac.

Prekjuče: muvam neku crnkinju i pita me šta radiš rekoh dr celt neki i pitanje ide na keca DO YOU BELIEVE IN GOD?!! Dam ja neki odgovor kao ne verujem u to ali neke druge stvari verujem, i odogovor ide very nice, but religion is not the same thing as faith! Hajmo sad lepo jedan block, aukurac, off si i da se skineš gola.

Juče: neka druga, i neka priča ide i kaže are you faithful jok jebote reći ću ti ti no I like to fuck around as much as possible, if you have some hot cousins or sisters please pass me their phone numbers.

Ženke dekiaoda, nemojte preglupe biti pls. http://i.imgur.com/JRfQLSw.png http://i.imgur.com/JRfQLSw.png http://i.imgur.com/JRfQLSw.png

Prekjuče: muvam neku crnkinju i pita me šta radiš rekoh dr celt neki i pitanje ide na keca DO YOU BELIEVE IN GOD?!! Dam ja neki odgovor kao ne verujem u to ali neke druge stvari verujem, i odogovor ide very nice, but religion is not the same thing as faith!

Pa kad muvaš islamistkinju poslanu da se raznese u Parizu poyy

Muvam ja neku pičokaru nekidan i kae ona meni posle mog standradnog uleta de pičke, dakle, kae ona meni mrš debeli konje imaš 120 kila, a ja imam 140 , jes glupa jebem joj majku xaaxa

hahahaha ako je istina to lolčina brt

Jebeni, nekada debeli retardirani slepac sa potkrovlja, sa kojim sam išao u školu, zajedno sa jednom retardiranom reperskom pičkom koja se odaziva na broj 60 koji pevao o usranom razvodu svog ćaleta kockara sa njegovom jebenom kevom, zajedno sa ostalih ko zna koliko majmuna, kurvi I ostalih govana koje nanese reka života...

Daj sliku te picke sto tripuje rep

Jesam, i jos nesto, na Guci, kae meni jedna francuskinja da predaje francuski u pirotu, kawm ja predajem i ja, kae ona sta, kaem ja mlijeko u zadrugu

Ovakve stvari:

http://bulevar.b92.net/pop-kultura.php?yyyy=2015&mm=08&dd=23&nav_id=1030362

Ne znam šta su. Objave nisu, jer ništa ne saznaješ, tekst nisu, jer teksta nema. I ovo pozivanje na komentarisanje mi je tek retardirano. Veštačko dizanje čitanosti i vrednosti stranice, trebalo bi ga nekim zakonom zabraniti.

posle druzenja sa lejdi gagom..ubio bi i nju i novinara i bacio svinjama