Prijava

Окле Дари Бубамари Порше?
Како Дара од Радојка?

Nervira me ova bibliomanija koja ide uz tenhološku revoluciju i generalno nabijanje na nos da čitaš. Kao "E, super, ideš na more. Jesi planirala šta ćeš čitati na plaži?"

Iako donekle pozitivno, ovo je mnogo agresivno. Ako sam nisi svestan da je dobro pročitati šta je pametniji od tebe napisao, ili čak rekao, koji kurac... Zaglavio ja 2011. u bolnicu, zamalo kidanje pektoralisa i rekao ortaku da, ako već dolazi, donese Koka Kolu i nešto da pojedem kao čovek, on mi doneo Lovca u žitu a ja dušu hoću da ispustim od bolova.

pa imaju pare kad su placene dobro na nastupima plus baksisa dobijaju koliko oce....prosecan nepoznati pevac ili pevacica koja dobro mesa moze na svadbi ili nekom slavlju da uzme par hiljada evra baksisa, a kamoli ovako neka poznatija da dodje to se kiti ne pita se

ljudi su citali knjige jer je to bio jedini izvor informacija, zabave kurca palca kapirate vec, dosle su novine, pa radio, pa tv i na kraju internet, u 2016. citas knjigu ako nemas pristup prethodno navedenim npr. u zatvoru

Solidno štivo protiv bolova jbt

Mene nervira zvuk noža kada se seče hleb. Stvarno mi preterano ide na nerve.
Takođe me nervira kada mi neko steže ruku ili me sprda na takav način. To meni nije sprdnja već idiotizam.

Imas jadno drustvo sta reci... meni se nikad nije desilo da neko izvede potez za koji znam da je lazan akk mi se nesto ne svidja ja to kazem mi se psujemo u mom drustvu i nismo iskomoleksirsni svako prima uvrede i vredja nema tu kompromisa

mene nervira što mi niko nema muda ruku stegnuti niti šta reći na mene
željan sam tuče 10 godina :(

makarone ako se ikada sretnemo odmericemo snage prijatelju dragi iz mrkonjic grada

Armine prestani da iznosis svoje.misljenje, koje je u 90% slucajeva tesko masenje sve u sesnaest

hvala prijatelju iz bosanske krupe!

Bolje i cutati i praviti se nenoob nego progovoriti i otkloniti svu sumnju. Lekcija za: arminvanbuuren

lol to to za te knjige
jebene knjige
ja pročitao 5 lektira tokom školovanja jebenog, mislim samo na književnost, ne brojim enciklopedije i stručne knjige
na testovima na fakultetu, jedini natprosječno inteligentan koji je bio daleko iznad granice, posle sa dekanom imao razgovor sa kurcima palcima
nisam se nikad eksponirao, ali u zadnje vrijeme nešto baš hgoću kad vidim svakakvu kurtu murtu koja daje sebi za pravo da palamudi i pravi se pametna,m a zapravo je kurčina
piišao po sirotinji koja čita šekspira i čeka godoa na ćupriji!
samo ljudi stručne knjige i enciklopedije, pustite te knjige jesenine i ostale

armin van buuren živi u studentskom domu u beogradu sa još dvojicom koji ga oslovljavaju sa "zemo"

nisam se nijednom potukao u zivotu, ali pre okrsaja sa dragim prijateljem makaroncem koji kapira prave stvari, rado bih izbio par zuba prosecnoj srbendi

ne mozes odmah tako da se brecas jebote, mora jos da se botuje, ja sam se mesecima trudio dok nisam stao pod bohorova krila, pa sad i mogu da se otrgnem jednom dvaput mesecno, ali sve u svoje vreme... ovo ti je minus

Pisao po Sekspiru
Knjigama
Znaci poslednjim
Lektirom
Ali uvek natprosecno inteligentan
I nikad Godo

Glavna vrednost književnosti je estetska, sposobnost umetničkog re-kreiranja stvarnosti. Naravno, većina knjiga ima i neki etički plan, ali ako pisac krene da piše vodeći se idejom da čitaocima objasni kakav stav o nečemu treba da imaju, na kraju uglavnom dobijemo slabu književnost.

vas post me je naterao da se zamislim labokv

Svaki veliki pisac kroz svoja dela.provlaci eticka nacela jer da to neradi ne bi bio veliki. Mnogo vaznije je pisati sta svet zeli da cuje od bilo cega nazalost, slobodni smo samo u mislima