Prijava

Znaš kako, sprdnja i sve ok, al da mi neko i dođe i tek tako kaže LAŽEŠ nemam ja šta pričati dalje.
Da sam se nešto hvalio i kurčio ala maestro, pa i da razumem, ali nit ikad pričam o sebi, ništa, i opet brekćeš tu bezveze.

Ne kazem ja da lazes vec da nije istina to sto si napisao. Mozda si samo pogresno obavesten, ne mora znaciti da si imao nameru da slazes.

Pa dobro, ti pretpostavljaš na osnovu onoga što misliš, ja konstatujem na osnovu onoga što sam video.

Završio sam s ovom temom.

Abudžaba Dabila
Šalu na stranu Abubakar Oumaru pojebao je pola novog sada svojevremeno

Abudžaba Dabila
ja konstatujem na osnovu onoga što sam video.

Edit: Završio sam s ovom temom.

Abudžaba Dabila = Abubakar Oumaru

Dauda pojebao najvise od svih crnaca

Nervira me sto mi brisu postove na forumima

ovo za abubakara ja istina, znam konkretno za 3 ribe koje je tresao od tih vidjenijih novosadjanki, a redovno je bio u ekipi sa nekim vrh novosadjankama, nema sanse da ih nije karao...
a i nista cudno, jer bar po novom sadu i dan danas kad crnac udje u klub odma pocnu da se kikocu i da sapucu nesto medjusobno

Hahahaha zamislite crnca sa malim kurcem koliki kompleks ima.
EDIT: Sad ce neki daun da se nadoveze nesto u vezi sa mojim kurcem.

Diyo vrati nadimak postaćeš Tilmo

Kosmajac opasna pretnja to je. Morao sam vratiti... :/

Rasni previse pricas o kurcima. Samo bog zna kolicni ti je

kad mi neko kaze da ne voli macke jer su lukave.ne shvatam kako lukave, jel varaju ljude?zajebale su nekog za pare?kazu to kao da macke imaju neku odvratnu licnost a one nemaju ni svest.

i skroz su bezopasne.jedan moj ortak drzi staforda a plasi se macke.tad sam ja zakljucio da on nije normalan