Prijava

ma galepovi su tek haos.. galepi vole žiku i žika voli galepe. i sandru.

galepi letu dole, kuupaju se galepi, jatajata cela. slagaju se jata galapa. bela.

Hahah nerviraš me!

Ne mogu da pronadjem dušek za plažu.

Ahahahaha dakle hahahhahahaahah MakaronMastere vrištaću! Imam paničan strah od goluba srconoše! Haha
Epa dobro mi je dan počeo, ismejah se. <3

Mene Srpska i Crnogorska vlada.

Оне жене у аутобусу које се љуте кад отвориш прозор иако климе нема ни за леба или ако је хладно па им кваре фризуру. Како волим да ми ветрић удара по челу. . .

шетам пренекидан парком увече, пун парк. одједном једна клинка ( по слободној процени 11 година) шутне онако џуџански празну флашу од коле у траву (пред целим парком подигне ногу и флашу изнад ње и шутне) а од ње канта на три метра. хтела сам одма да јој се издерем али ме је другарица спречила. онда сам ипак почела иза те џуџанке и њених другарица да им се дерем. нисам могла да издржим.

Klinka se klinkom izbija.

NERVIRA ME KAD SE ŽENE ŠPRICAJU U ZATVORENIM PROSTORIJAMA, A POGOTOVO U SPAVAĆIM SOBAMA!!! ŠPRICAJ SE U TOALETU, ILI IZAĐI NA TERASU, U DVORIŠTE, SAMO NEMOJ MENI POD NOS!!

Pa jel bi se ti špricao a da te svi gledaju, jbg...uhapsiće te bre.

Kad kupim lisnato tijesto, i onda izmrvim boga oca kad krenem da jedem, jer nije dovoljno mekano. Pu!

Ja kupim ono smrznuto i nepečeno, pa mi se nikad ne mrvi dok ga jedem...

Нервира ме када на слави нуде колачима. Бог те јебо, требам десет пута поновити да нећу колаче, оћу сарму.

kad na faksu stojim sortakom i onda sve koleginice koje priđu njemu se jave poljubcem u obraz a mene preskoče ko da ne idem snjima na faks...jebemumater jel toliko teško javiti se i meni?

Нервира ме када на слави нуде колачима. Бог те јебо, требам десет пута поновити да нећу колаче, оћу сарму.

isto,man'te me sa slatkim,ajm svit inaf što bi rekao onaj iz sneča što daje ljude svinjama,daj svinju,ovaj slanou.

Pa vi niste normalni! :D
Okej, sve slatko što vi nećete, uzeću ja, nije frka :D

kad nisam neki sladostrasnik :3
ti meni slano,om nom nom,pošteno! :D

Нервирају ме људи (комшије,рођаци, пријатељи) који кад дођу, не знају да оду, поготово ако сам у неком послу и радим ту нешто што је често, јер ми је радионица у дворишту куће. Ајде, попићемо кафу, пиво, ракију, није проблем, ал брате, мојне ме задржаваш, ако већ не можеш да помогнеш (никад их не питам то), попиј ту чашу па пали даље јеботебог, не седи ту сат и јаче. Капирам ја вас, дружење и то, ал кад радим, не задржавај ме, не радим то зато што волим, јер што морам.