Prijava

Korištenje dječijih vokala u pjesmama. Zgade mi pjesmu, jer ja i Turbonegro

http://www.youtube.com/watch?v=fc1HbqyM15k

Glupe kučke! Pa jebote život, ne mogu da vjerujem da je neko tolko glup da zatrudni za vrijeme zombi apokalipse, pa i ako se radi o igranoj seriji! Koji debil. U kako bi volio sad da je pojede zombi, taman bi mu embrion doša ka dezert. Retard.

Нервира ме кад коментатори кењају о неким небитним стварима, а камера снима нешто лево док траје песма и кореографија на трибинама на почетку утакмице, било који спорт, фудбал, кошарка..

Pare. Pare me nerviraju. Uvek i samo to!

да страшно ме нервира, или иде неки инцидент на терену неко кошкање од даје успорени нечега или снима клупу фазон, ко да то није део текме а јесте и то важан

Нервира ме кад коментатори кењају о неким небитним стварима

+1

Nervira me sve redom. Nervira me kad se neko previše loži na zapad i sve što dolazi sa zapada je savršeno, a sve naše je sranje. Nerviraju me ljudi. Sam sebe nerviram. Jebem ti sunce.

Нервирају ме муве! Ужасно ме оне нервирају, значи то је толико иритирајуће да не знам шта ћу ако ми нека улети у собу!

Reklame po komentarima i moljenje za lajkove. CU IZLUDIM.

Давиде, то је забрањено законом или нечим већ, да се снимају инциденти.

Муве ове године смарају као никада до сад.

Nervira me sve redom. Nervira me kad se neko previše loži na zapad i sve što dolazi sa zapada je savršeno, a sve naše je sranje. Nerviraju me ljudi. Sam sebe nerviram. Jebem ti sunce.

Ma jebem ti sve što sija! :)

JB. Kratko i jasnooooooooo.

Да је кратко, јесте, а сад, да ли је јасно, да га јебем. Поздрав и немој ми замерити!

Hahaha nervira me što pada mrak ahahaha

Нервирају ме соколови.

Да тебе можда не нервирају голубови?