Prijava

Konane, što bi rekao naš narod "navadilo se to". Ti kao moj brat koji živi na selu, kuća, dvorište, garaža, radionica, otvorena kapija, pa ko prođe misli može i da svrati. Njemu leti ode gajba piva dnevno na te što svrate da vide šta se radi.

nerviraju me mađarštine koje u punom busu srba pričaju madžarski da ih niko ne razume iako odlično znaju da pričaju srpski...mađari decxko što ste mađarštine???

hehe hogy vogy? mit csinálsz?

nerviraju me mađarštine koje u punom busu srba pričaju madžarski da ih niko ne razume iako odlično znaju da pričaju srpski...mađari decxko što ste mađarštine???

Čuo sam i ja da 'oće to Mađari da rade, to da pričaju mađarski između sebe...

nerviraju me mađarštine koje u punom busu srba pričaju madžarski da ih niko ne razume iako odlično znaju da pričaju srpski...mađari decxko što ste mađarštine???
Čuo sam i ja da 'oće to Mađari da rade, to da pričaju mađarski između sebe...

Stoka.

Kod nas se dure bome što nemaju prevod sa engleskog na mađarski, već samo s engleskog na srpski, pa majku mu, studiraš u Srbiji, valjda bi trebalo da znaš jezik.

Стоп великомађарској хегемонији!!!!

egy ketto harom opalim te karom lololo

pa realno i cigani između sebe na ulici pričaju ciganski lolo

Romi nisu toliko iritantni

romi uglavnom nisu debeli i bledunjavi i rumenih obraza

ма јок, тотално су сwатки <33

са овим пезосовим се и не слажем баш пошто нема теорије да бих ја причао неки други језик са србином где год да се нађем... некако би ми било глупо јебемлига.
док је ово што сторма рече безобразлук већ

Ja nikako da shvatim što je čudno da dva Mađara razgovaraju između sebe na mađarskom, pa sve čekam da saznam iz dalje prepiske. :-)

pa tema nije ''šta ti je čudno'' nego ''šta te nervira''...ne znam ni ja šta je čudno kad te neko na slavi nudi kolačima pa opet i to nekog nervira...

док је ово што сторма рече безобразлук већ

Па што је безобразлук, ово је и њихова земља колико год се то нама не свиђа, призната су им сва та права, нису гастербајтери или посетиоци. Све смо ми то њима обећали још кад смо им ампутирали Војводину.

немам ја против њиховог бивствовања овде ништа, али да не би било мало много да преводимо филмове на језике свих мањина? што су онда турци гори од њих, ај преводимо и на турски. има у србији и кинеза, ај и на кинески. једење гована

код мене једна ликуша маџарица дала више исзпита од мене, српски прича мало јаче од еве рас у породичном благу, а нико од профа не зна маџарски.. како полаже, то је мистерија већ

хехе зове се мосни или тако некако а можда се и презива тако, а можда и не ал зовемо ју мосни

Ма нек преводе сами шта могу, шта не могу нек им преводи ко може и задужен је за то, ја нећу сигурно. лолололо

Warner von Latinsche

код мене једна ликуша маџарица дала више исзпита од мене, српски прича мало јаче од еве рас у породичном благу, а нико од профа не зна маџарски.. како полаже, то је мистерија већ

Pa za to ne treba da se zna ni jedan jezik... :-)

Treba samo biti Mađarica.