Prijava

Ја не пушим, да знате, да ме не покушавате узети на фору "кутија цигара-ктитор налог". Немам порока уопште. Паре трошим само на кондоме.

Јбг, Бушидо, ти си увек био без длаке на језику. То ја ценим. Али мораш да схватиш да не можеш да се трзаш око свега тога. Јбг:

Sajt je postao komercijala i to je to.

Живот иде даље. Послао сам и ја захтев за промену надимка јер ме је дркало много кад сам требао да се пријавим са овим. Нисам ни добио одговор. Јбг. Сматрам да је кул што човек хоће да заради на сајту али глупо је да се избацују ствари и које су били бесплатне. Ал' шта сад? Ништа. Мораш да кулираш. Него, што су те бановали?

Jebo mater, al mene je ovaj sajt još uvijek jedan od najjačih. Da je savršen, ne bi dolazio ođe.

Овим је све речено.

Увођењем ктитор налога, нико није ништа изгубио, ако не рачунамо тривијалност промене ника. Исто тако, ни ктитори не добијају богзнашта - углавном којекаква козметика и форум на коме се оставља један пост дневно у виду варијације израза "Слава му". Мени двеста кинти месечно није много, јербо моје пљуге коштају 70 кинти мање од Бушидових. Уплатим кад и нет, није неко цимање. Сајту је потребан кеш, Вукајлија се попела на 30. место најпосећенијих сајтова у Србији, а тај промет није бесплатан. Кад већ висим овде, није ми жао да малко припомогнем.

zato sto je pusnje potreba i navika..porok..nazovi kako hoces, a blejanje na netu razonoda u dokolici. kapiras razliku?

Не капирам, нисам пушач и пуца ми курац да дајем кинту за та говна. За тебе је то блејање по нету, за Каизена посао, новац, зарада... Хоћу да кажем просту ствар: 'Оћеш да мењаш надимак - плати. 'Оћеш датум рођења на таблице аута - плати. 'Оћеш да караш курву - плати.

Изгледа да га Џек није издркао јутрос...........

Banovao me je Mali Prst...zatos to sam rekao njemu i nekom liku da za razliku od njih moj zivot nije na Vukajliji i da se ne plasim bana jer za razliku od tog jednog lika, necu skociti lastu sa brankovog mosta jer mi je egzistencijalna poenta sjebana banovanjem na vukajliji.

Na to je Prst rekao - pa ok onda, gledaj sada :)
I banovao me :)
Eto, to je razlog za banovanje zauvek, zar ne?

Сајту је потребан кеш, Вукајлија се попела на 30. место најпосећенијих сајтова у Србији, а тај промет није бесплатан.

Управо тако. Бај д веј, знаш ли можда где могу да погледам листу најпосећенијих сајтова у Србији и уопште у свету?

Управо тако. Бај д веј, знаш ли можда где могу да погледам листу најпосећенијих сајтова у Србији и уопште у свету?

Алекса.цом - није најпоузданије, ал боље не постоји.

Слажем се да чланови који нису ктитори треба да имају опцију промене надимка, а што се самог ктиторства тиче, Џими је објаснио:

То ти је као кад висиш код комшије на гајби сваки дан по 3-4 сата, а никад му ни чоколаду не донесеш, пиво, алкохол, било шта. Само га искоришћаваш.
Гледајмо то мало из тог угла.

Није ни Кајзен Деда Мраз да плаћа сервер сто година сам, а да се ми и даље дркамо и на крају кад треба да се испрсимо за кафу и кока колу, не можемо.

Peki, ti ili si glup ili si uzasno tvrdoglav. Ko te pita da li ti pusis? Pusenje je navika - blejanje na sajtu bilo kom je stvar razonode. Sta ti tu nije jasno.
UZASNO JE SRAMNO da poredis menjanje nadimka na netu i karanje kurve.
Meni to nije isto, ali kapiramd a tebi jeste, sto govori o tvom mozgu. Toliko

Nisam Laki, ja ne drkam , ja jebem. Za razliku od tebe. A i testosteroni, njihov visak i manjak mi ne uticu na raspolozenje , jer taj problem lako resavam.

WOJTEK,
ja ne sudim o kvalitetu necega po tome koliko ga ljudi gotivi, vec koji ga ljudi gotive.
Imao si milion radikala u srbiji u jednom momentu. Ipak, nikada to nisam kapirao kao dobru opciju.

Онда иди јеби.Али обавезно стави кондом.Боље да ,него.....

ja ne sudim o kvalitetu necega po tome koliko ga ljudi gotivi, vec koji ga ljudi gotive.

Не причам о квалитетима људи, већ о њиховој бројности. Више људи = већи трошкови.

А бре човече ако нећеш да даш двеста кинти, зови се тако како 'оћеш. Услуга се плаћа, али то је изгледа превише тешко објаснити.

wojtek
a, ok. izvini nisam razumeo.

ja sam razumeo da se usluga placa. upravo je to i problem.
ne pravi se pametan objasnjavajuci "usluga se placa"
ZNAMO DA SE USLUGA PLACA.
To je jedan od razloga posta

Брате, искључи тај капс лок и покушај мало да куцаш ко нормалан, имам осећај као да се дереш у монитор док ми куцаш то.

Мада ја те и даље ништа не разумем, проблем је што се плаћа? Шта је ту заправо проблем? Нећеш да платиш? Не желиш да платиш? Немаш да платиш? Није ти исплативо да платиш? Боли те курац да Каизену дајеш паре? Шта је сврха ове теме?

Ako ne mozes da prokljuvis iz navedenog u prvom postu kada je tema otvorena, onda stvarno NEMA POTREBE DA TI DALJE OBJASNJAVAM (eto caps , znam da te pale;) )

i prestani da se uvlacis Kaizenu, nece ti dati deo zarade od ktitor naloga jbt.