Prijava

Gamby, nc nc nc. Pa kako te nije stramota da se kurčiš bez kurca, majke ti?

Гамби, управо ти је жена рекла да немаш курац. :))
Слатко! :)

Duplo V rekao sam da nemam sta da kazem na temu BANOVANJA, a ne na temu koju sam otvorio. I zaista nemam.
A tebi bih preporucio da se aktiviras u definicijama bar malo, obzirom da ti je prosek, a i broj defki sraman.
Uvlacenje modovima ti nece zakrpiti rupe na dusi sinak. Kapiram ja da ti je jeva namestila frizuru, dala ti jabuku, poslala te u skolu. Ali isto tako kapiram da su te tamo vredjali i tukli pa si nasao ovde da prosipas pamet. Nesto od toga je u pitanju sigurno. Ipak, nemoj da mi se ponasas kao da se spremas da izvrsis invaziju na Poljsku, jer si mnogo zelen i uzasno usiljeno forsiras neku duhovitost.
VERUJ MI - Nisi ni malo duhovit. Seljak je duhovit na svoj nacin. Ti si duhovit samo sam sebi. Sevaj.

Gambi aj se deckic sastavi i prestani da budes tako kretenasto vulgaran.
saberi se i koristi propisanu terapiju.

Džimi, zanimljivo. :)

Jano, pridruži se Mari. Kako samo prsnete kad vam neko dira Prstića. :)

Nisam sreo nekoga ko je ovolika prženica i ovoliki profajler istovremeno.
Sve zna čovek.

__________________________________________________________
Duplo bolje uz Duplo V!

Ja nisam prsla kad je neko dirao Prsta (nek me neko podseti kasnije da napisem pesmicu ide mi ova rima)
smeta mi tvoje "aj otpisaj" a ti si decko pogledaj koliko ima sati. pa se za djokicu uvati (ma daj bre idu mi rime danas)
Ja sam ozbiljna. Idi sredi se sinak

Nego da te pitam:

A tebi bih preporucio da se aktiviras u definicijama bar malo, obzirom da ti je prosek, a i broj defki sraman.

Treba da predam svoj život sajtu, je l' to?

Pa brate, ne damo da kvalitetnog čoveka proziva tamo neki bezkurovanović, i to kad nije tu.
Kad dodje, ti udri ako ti u medjuvremenu porastu makar mudašca.
Mada, mrka kapa od toga.

Маро, поштеди нас памети, 'леба ти.