Prijava

Pa Kelte banovan je isto kad i JTU - isto trajno. A JTU već preko pola godine slobodno postuje na forumu. Zašto?

Хм... Можда зато што интензивно се дружи с неким модовима приватно?

Kelt, ako si mi rekao.

tj, jebem li ga...
evo, upravo odgovaram bushidu na pvt, da ako hoces da budes odbanovan, ovo nije nacin da nastupis.

a nije mi isao na kurac, nit mi sad ide. zalili su se drugi, a ja se trudim da ovde bude ugodno svima a ne samo meni.
samo bre ne moze na ovaj nacin da trazis skidanje bana!

Kelt ti si decko ocigledno uzasno isfrustriran. Ova privatna poruka koju moramd a podelim sa ostalima je sramna:
"sta sad treba, da svi koji su trajno banovani dignu buku? da si lepo poslao poruku, ajd, necu vise da pravim sranja itd, proslo bi.
ovako nece kod mene."

STA si ti istripovao da si majke ti? Sta treba da te molim ovde i da glumim debila. Ajde bre sevaj

na koji nacin? ja nisam trazio skidanje bana, vec mi je dzimi sam decko ponudio da mi se ban skine

ban je skinuo dzimi i hvala mu na tome. a onda si se ti nasao pametan. nista ja nisam ovde trazio vec sam iznosio svoje misljenje.

imas pvt, pogledaj i zajebi... imas i savet tamo.

samo bre ne moze na ovaj nacin da trazis skidanje bana!

Ok, čoveče, nemoj da pucaš...

E vidis, ti si upravo jedan od razloga sto se ovaj sajt unistava. Pronadji se u tekstu na pocetku teme. Prijatno.

Uuuu, kako bih te slatko banovao da sam Kelt... I prvi i drugi i svaki sledeći nalog. Kelte, poslušaj svoj nagon!

Duplo V,
reci, kada bi postao mod konacno bi tvoj zivot naisao na svetlo na kraju tunela. Konacno bi nasao svoje mesto pod suncem i sve bi bilo divno. Zelim ti sve najbolje i da jednog dana postanes mod..kapiram da ces tako lakse naci ribu, da ce te ljudi konacno prihvatiti i da ces biti srecan u svom malom svetu. Do tada.

Pozdrav svima, nemam vise sta da kazem na ovu temu.

Prilično si brbljiv za nekoga ko već 8. ili 9. put nema više šta da kaže na ovu temu.

________________________________________________________________________
Glasajte za duplog - za duplo bolji sajt!

hahahahahaaahahaha
ovaj lik je totalno puko. vratite mu stari nalog ljudi. hahahahahahahhah
kakva ...ahhaahhaah

Jebi ga Bushido, sviđa mi se tvoje rezonovanje oko uplate za promenu nicka, ali sve si zasrao svojim agresivnim nastupom. Lepo je to što kažeš onako kako misliš, ali...ali ništa! Nemam nikakve argumente protiv, odbanujte Bushida!

Duplog za predsjednika! Ma za kralja! :)

hahahahahahahahaha
ja opet ali bre
hahahaahahaha sto ovo ne prebacite u zezanje. vidite da su ozbiljni samo gambi i "nije mi dobro danas" Dzek hahahahahahahah idi bre :)

Uvedite kao razlog za ban "IDE MODERATORU ILI DOBROM MODERATOROVOM PRIJATELJU NA KURAC" i svaki neopravdani ban će biti legalizovan. Ja bih to uveo prvog dana moderisanja svog.

_____________________________________________________
Duplo V - vredi kao 2 moderatora!