Prijava

a sto sam onda ja koi kurac bio banovan 8 meseci

Зато што си долазио пијан на чет. Добар разлог, а? Хахахаха

Alo bre! :)

O'š ti na giljotinu malo, Luli? :)

Ne brini se Gamby, ja pucam na moderatorsku poziciju.

ma to mali prst reko sam da b ako imo neki razlog, i dok on nie bio moderator cesto sam bio pian na cetu pa nisam bio banovan a cim se on vratio na poziciju ja sam non stop bio banovan

Uvedite kao razlog za ban "IDE MODERATORU ILI DOBROM MODERATOROVOM PRIJATELJU NA KURAC" i svaki neopravdani ban će biti legalizovan. Ja bih to uveo prvog dana moderisanja svog.

Стиди се. Какво си ти дупло В кад га не користиш?

Haha, pa tad bi ostali samo moderatori i Tasmanijska Djavolica. Nju svi gotive. :)

Dobro, da ne ispadne da ismevam čoveka(jer ne radim to) jesam za to da se odbanuje jer nije bio dovoljno jak razlog za trajni ban, a i kvalitetan je autor. Pa ako ponovo pravi sranja nedovoljna za trajni ban, banujte ga ponovo privremeno i tako sve u krug. :)

sto ovo ne prebacite u zezanje

A nije prebačeno? :)))

O'š ti na giljotinu malo, Luli? :)

Gamby, moram malo da vas trgnem iz letargije! Dosadno, bre! A na gilju sam imuna, znaš to. ;)

ma to mali prst reko sam da b ako imo neki razlog, i dok on nie bio moderator cesto sam bio pian na cetu pa nisam bio banovan a cim se on vratio na poziciju ja sam non stop bio banovan

Опет си пијан?

ma nisam jos al radim na tome

Ma što da ga odbanuju kad mi ide na kurac, a ide i Keltu i Prstu (što je još bitnije)?

ide na kurac, auuu odo ja odavde ovo neka pederska posla

Ne idi, ja tebe volim!

ma nisam jos al radim na tome

Хахах јаооо кога сте ви бановали 8 месеци. Па овај човек је духовит до јаја...

Ma što da ga odbanuju kad mi ide na kurac, a ide i Keltu i Prstu (što je još bitnije)?

meni bre ne ide... ozbiljno.
stvarno nem nista protiv coveka :)

Znamo, Kelte, zajebavam te samo. :namiguje ostalima da Kelt ne vidi:

Ovo je najjača tema na forumu. :)

Bušido vam je rekao razlog zbog kojeg je banovao, i naravno, svi ste mu poverovali zato što ga je banovao Mali Prst. Konstantno vredjanje na četu je slučajno zaboravio da pomene.
Džimi, ako ga je Prst banovao, zašto se ti mešaš u to? Celt je lepo odreagovao. Kada Prst dodje, dogovorite se izmedju sebe šta ćete da radite, a ne da podrivate jedan drugog, kad god vam je frka od ovako napadnih autora.
Samhain, Prst trenira za dan kad će Dancan da prestane da se boji da ga tetka ne vidi, i izadje mu na crtu.
Kako ste pustili krilca jbt.
A Gamby trolčić u pokušaju. Njega je žalosno komentarisati. Pitajte ga koliko je sati :))
Gamby, nc nc nc. Pa kako te nije stramota da se kurčiš bez kurca, majke ti?