Prijava

Zasto ne uvesti ovaj termin umesto prezvakanog i uobicajenog "ban". Ban neka bude na drugim sajtovima, ovaj bi i po tome mogao da se razlikuje od ostalih?

Ekskomuniciran si iz vukajlijske ekumene na 36 sati!

Ne zvuci li bolje nego "banovan si sa sajta na 3 dana"?

Nije loše. Nastala bi masa definicija o novom pojmu, i mnoštvo novih igara riječima. :)

Боље је. Одувек сам мрзео речи "бан" и "хејт". Зар није лепше рећи МРЗИТЕЉ него хејтер? Једна од најлепших речи у нашем језику... МРЗИТЕЉ.

А већ видим наслов теме... "Пријавите МРЖЊУ на своје дефиниције- МРЗИТЕЉИ"

ДОЈАЈА!

"Пријавите МРЖЊУ на своје дефиниције- МРЗИТЕЉИ"

Hahahha! Superica! :))

Mrzite na domaći način! :))

"Poslat na lađenje". Predložio je bio Sevast još davno prevođenje Vukajlije na srpski, naravno, mislio je na englicizme, al ništa od toga ne bi, ka što neće ni sad bit.

Moze i to, a za trajni ban "Poslat u Sibir".

Ili kraće: ohlađen i sibirizovan. :) A ima sigurno još boljih prijedloga. Meni se ideja sviđa, ali dobro Meśa zbori...

Прелистај бар 3 стране следићи пут кад ти нешто епохално падне на памет ;)

http://vukajlija.com/forum/teme/10889

3 strane?!? Znas ti koliko su 3 strane, eheeeej! ;)

Ne, ozbiljno, nepregledno je traziti po drugim temama. Sta bi me uopste navelo da trazim ovakav predlog u temi koja se zove "staro za novo"?

Mislim da bi na forumu trebalo uvesti sistem slican onome na elitesecurity (koji cesto pominjem, jer smatram da je ODLICNO uradjen) - naime, tamo dok jos kucate naslov svoje teme, izlaze teme koje su sadrzinom nalik Vasoj, pa se time izbegava dupliciranje.

Ма дај Џери... не бих имао онда где да линкујем оригинал :П