Prijava

А
девојчице се данас изазовно и облаче, што код дечака вршњака свакако
изазива жељу и надражај, па они, као и твој син, прибегавају рукоблуду.

ХАХА! :))
Рукоблуд. Мора да се дефинише. :)

Džimi, to sam ja htio da napišem :DDDD

ali jebem ti, ne smiješ ni drkat' ka čo'ek, ni jebat.... Kako smo mi čista vjera jebem ti... :D

А увези питања да вам одмах кажем јасно и гласно: Мешовити бракови не успевају! Увек постоје изузетци па тако и овде не управља неко догматско правило, али уопште гледано они једноставно не успевају.

Је л' читање и разумевање правописа нашег грех?

http://vukajlija.com/rukoblud/20777

dzimi, jebem ti sunce, još prije dvije godine!!!

neko je išao u crkvu, vidi se :D

Тотално. :))

Rukoblud.
valjam se još uvek...

Какав је безосећајан овај поп, ниједан једини смајли није написао у својим одговорима.

Иако мислим да је већина попова гомила лопова и сотона, врло је интересантно како их лако нападате и прозивате ко да сте сви ви хиперморални и поштени. А најлакше је пљувати по људима који продају маглу или наду. (Ова изјава нема везе са религијом и веровањем)

Nisam moralna i poštena u potpunosti. To priznajem, mislim da niko nije.

Smatram da su popovi gomila neiživljenih kretena kojima za početak treba jedan dobar rukoblud.

врло је интересантно како их лако нападате и прозивате ко да сте сви ви хиперморални и поштени.

А што па неко мора да буде хипермолан и поштен да би неког напао? Глупост.
Ево, ја сам грешан, први признајем.
Што не значи да треба да ћутим.

Ево, ја сам грешан

Džimi, to što sopstvene defke stavljaš u omiljene i nije neki greh! :))

А најлакше је пљувати по људима који продају маглу или наду.

Pa oni to rade, tako da nam se može. Ma daj, ne možeš reći da sve ovo nije smijurija šta pišu i rade?
Ajde nađi mi dijete, jedno jedino da ga znaš koje neće od ne znam koliko godina (ne sjećam se ni ja kad sam, pa zato) poći u WC i šamarati majmuna.... To su budalaštine. Da, to je strašan grijeh, a to što oni lažu i kradu nije grijeh?

Džimi, to što sopstvene defke stavljaš u omiljene i nije neki greh! :))

Neka si mu reka'! :D

Пази, као што сам више пута рекао, преко 70% популације има просечну интелигенцију или интелигенцију испод просека. Значи, ретардирано је. И ја и попови смо свесни тога. Једина разлика између мене и њих је та што ја немам намеру то да уновчим, а они то лепо умеју да уновче, па још плус испадну велики у очима ретардиране масе. :)

Не знам, да сам у позицији да могу да искоришћавам ретардирану масу, не знам да ли бих то радио, али знам да би ме гризла савест.

Но, нисам у позицији, па не размишљам о томе.

hej, mislim se i mozda nije bas ok zajebavati popove sa pitanjima sto je dzimi naveo.
al bi im postavio neko duboko filozofsko pitanje o veri i neveri da vidim sta ce da odgovore... samo da smislim :)

pomozite, naravno

ustvari necu... nije fora. :)

sinko to ce biti 50 maraka....PLJUS u facu ..pad niz stepenice....Jel pope..da neces na nemackom da mi pevas?

(istinita prica)