Prijava

Vidim da je bila tema, zaključana je a ja baš i nisam ukapirao, pa da pitam ovde...
Šta je bre ovo pre NaN dana i kako to da promenim?

Биће сређено, баг.

Vidim svašta se izdešavalo dok sam se ja sankao. Ovo sa temama za praćenje nije loše.

Zna li neko zasto mogu nekome pucati lako kapilari kad samo pocesa unutrasnju stranu nadlaktice ili dekolte?

'Vako. Pitanje za modove. Zivo me zanima odakle vam naziv Ktitor? Posto sam nedavno u skoli ucio iz istorije nesto o Nemanjicima, i tu sam naisao na neku sliku i naziv ispod nje: ''Kralj Stefan Dragutin, ktitorski portret iz manastira Arilja''. Unapred zahvalan. :)

Krotitelju nisu to modovi nego Kaizen smislio. Pod broj dva ktitor jer su ktitori bili ti koji su davali novac za pravljenje svetinja - Vukajlija je svetinja pa zato....

Krotitelju nisu to modovi nego Kaizen smislio. Pod broj dva ktitor jer su ktitori bili ti koji su davali novac za pravljenje svetinja - Vukajlija je svetinja pa zato....

Ahaa. Hvala Lole na objasnjenju. :d

Gledao sam jutros oko 4 film na TVu, ne sećam se na kom kanalu, a ne sećam se ni imena..
U filmu ima 2 lika, ne sećam se ni kako se tačno zovu jer sam prespavao pola filma, ali mislim da su Zejn i Derek koji su iz 2 različita sveta, Derek je advokat a Zejn kriminalac, nešto na foru zli blizanac sa zlog sveta. I desi se njih dvojica zamene mesta, da bi shvatili koliko vredi njihov život i uvideli svoje probleme.
Ako neko zna o kom filmu se radi zamolio bih ga da mi da ime jer mi se učinio zanimljiv, bar onaj deo koji nisam prespavao.

zašto aleksandra zovu saša?

Zato što ga ne zovu Pera :))))

Molim vas, ali vas molim ka' brata ako neko može ovo fotošopom profi da iseče.

http://www.dodaj.rs/f/3U/ce/2MZc4EYl/3k.png

Dakle, 3K logo, da bude transparentan oko linija. Samo mi 3K logo treba, bez pozadine i ostalog. Danke veri mućo.

a da nadješ drugi logo?

Jel neko može da mi objasni kako se linkuje onako da se stavi link npr ka ovome http://vukajlija.com/recnik/autori/33248 a da se napiše onako sa žuta slova TRALALALALA na primer....

probaj da pises def, tamo pise, ne znam napamet

madafaka sit

a da nadješ drugi logo?

Nema nigde logo trećeg kanala, a treba mi k'o 'leba.

@LOL

P: Kako se linkuje?
O: Uz pomoć uglastih zagrada []. Izraz ili reč koju želite da linkujete stavite u ove zagrade. Ako je izraz ili reč u nekom padežu onda se među zagrade stavlja ta reč (može bilo koja reč) pa se stavi uspravna crta i link definicije. Primer je dat pri svakom novom unosu definicije.