Prijava

Bubanj, bubanj, ali nemoj samo sa time da mi dolaziš, nego da poneseš neki viski i kurve da mi dovedeš da češu pičku o spomenik, ščuo? Tu ti je hala, čaš ćeš da ih pokupiš.

Maja
Feb 22 (3 days ago)

to me
Svaka Vama čast gospodine Slobodane za sve što ste postigli, ali ne znam da li uopšte imate uvida u rad agencije *? Danas sam potrošila više od 2 sata kontaktirajući Vašu agenciju, ne bi li pokušala da kupim avio kartu. Kada mi se konačno neko javio iz cool centra rečeno mi je da su SVI SARADNICI na Sajmu turizma koji se održava u Beogradu i da sam uzalud zvala sve Vaše poslovnice i da NIKO danas ne može da se javi jer nisu prisutni na radnim mestima.Ja sam kupila kartu preko druge agencije, ali Vas pitam : DA LI JE TO PONAŠANJE NORMALNO I KOLIKO STE DANAS KUPACA IZGUBILI? Ili Vama to nije važno?

cool centra hahahhahahahahahha

Kaizen je Slobodan Stanković?

Каква авио карта, каква агенција, шта прича ова?

Pa mi sa krunom dobijamo popust na putovanja pa valjda ova nije dobila.

možda je kucala avio karta i izbacilo neku defku na vuki sa tim naslovom, kada je ušla na sajt gore pročitala "kontakt" i onda pisala.

Sram te bilo Slobodane!

Trebao bi nekako malo upečatljivije da staviš to da mogu da ti pošalju mejl, samim tim bi bilo više mejlova i samim tim bi bilo više kretenskih mejlova.

OĆU KRUNU DA PUTUJEM SA POPUSTOM!

Šta je "cool centar"? To u mom selu nema. :(

A zašto mi o tome nismo obavešteni? Pošto za Beć?

možda je kucala avio karta i izbacilo neku defku na vuki sa tim naslovom, kada je ušla na sajt gore pročitala "kontakt" i onda pisala.

Moguć splet događaja.

Ko ima pehar putuje srednjom klasom, a ko ima palac boravi u delu sa prtljagom... bez miseva. :)

Zove kul centar a ono tamo sve leže hipsteri i neće da ti se jave jer nisi kul.

Treba napisati defku Kul centar

Treba napisati defku Kul centar

Ko ima pehar putuje srednjom klasom, a ko ima palac boravi u delu sa prtljagom... bez miseva. :)

Samo ovi s krunom mogu da opšte sa stjuardesom.

Maja
Feb 22 (3 days ago)
to me
Svaka Vama čast gospodine Slobodane za sve što ste postigli, ali ne znam da li uopšte imate uvida u rad agencije *? Danas sam potrošila više od 2 sata kontaktirajući Vašu agenciju, ne bi li pokušala da kupim avio kartu. Kada mi se konačno neko javio iz cool centra rečeno mi je da su SVI SARADNICI na Sajmu turizma koji se održava u Beogradu i da sam uzalud zvala sve Vaše poslovnice i da NIKO danas ne može da se javi jer nisu prisutni na radnim mestima.Ja sam kupila kartu preko druge agencije, ali Vas pitam : DA LI JE TO PONAŠANJE NORMALNO I KOLIKO STE DANAS KUPACA IZGUBILI? Ili Vama to nije važno?

ШКК!? Кајзене не тролуј.

Jel bilo jos kakvih mailova, de postavaljaj...
evo jedan kul centar http://vukajlija.com/zabava/posteri/85619