Prijava

Каква тема!! :))

Овако : Ван Гог, ЕКВ(исти разлог као и неко пре мене - сморим се кад видим ко је све слуша), омниприсутни Кики Лесендрић(и цела "Ју екипа" која живи од старе славе) и рецимо Неверне бебе.
Од страних, на пример, делић опуса Киса и Ганса.

Које сте ви пичкетине од људи. Нисте ми никог оставили. ;)

Ево, да поновим од ових што сте их већ набројали...

Фаворити:

ХИМ - педери.
Линкин парк - педери свих педера.
Слипкнот - некад сам их и готивио због бубњара, сад курац.
Боно - Он ми иде најстрашније на курац. Онако, као личност.
Цвија ЕО - нећу да кажем да је педер јер је то увреда и за педере.
ЕКВ - прецењени.
Партибрејкерси - ни ја их никад нисам контао, а Цане ми је увек ишао на курац.
Ван Гог - све сте већ рекли.

Волим неке панк бендове, али искључиво домаће. Наше панк ствари су непрејебиве.

Слажем се. Да не набрајм све те стране педерчиће, пошто ми СВИ иду на курац.

1.Tompson-Jebeni ustasa!Em je ustasa em ne zna da peva!

Не бих рек'о. Можда ће ме неко замрзети због овог али ја знам све његове песме, као и скоро све италијанске, швабске и мађарске нацистичке јер јбг, увек сам волео да чујем ту неку "другу страну". Њих не волим јер јер су јебени плагијатори, а МП се просерава до јаја, посебно кад сукне за оним мачем, као курацпалацхрватскадоземунаглумимлудило фазон. Али бубњар исто кида, а он онако, има солидан глас, бар није к'о она пичка Шкоро и остали, стерам им га мајци пичкастој. Да се не збуните, приметио сам да доста људи мисле да је то само Марко Перковић али Тхомпсон је у ствари цела група само што се он ту издвојио и некако и покупио тај надимак. Сад, то што су усташе, ово је чисто музички.

Не волим маџарску Карпатиу јер су 0 од 0. Такве би Хитлер прве постројио, серем се на њихов фашизам, ложана за напаљене хортимиклош клинке.

Од ове геј-поп музике:

Балаш - има неке неке његове песме али кења много и оно - кења. А не готивим га ни овако.

Дино Мерлин - пегла. говно. пролив.

Амадеус. Оркестар. Јабука. = који је то курац? Још ће неко рећи да свирају рок.

Даље, реп. Пљујем на Ђуса, Струку и све остале педере што трипују да су гангстери. У суштини, пљујем на све нове квази репере осим Крукса и те бораније што се зајебава.

П.С. Ово све слушам, после ћу и о народној.

@Самхаин: rece Џими jos na pocetku da ne pljujemo muziku koju ne slusamo.

Па ја сам рек'о да слушам све ово тј. вероватно све осим овог попа мада сам и то слушао к'о клинац. А слушам и народно али ћу то касније да избацим шта не волим, пошто је дужа листа.

@Peki
Rise Against mi je u top10 bendova koje slusam, pogotovo gotivim one starije HC stvari tipa http://www.youtube.com/watch?v=G4G6l3Wl8Zk&feature=related. Tim McIlrath ima mnogo dobar i redak glas, to me je prvo privuklo.
A sto se tice teme:
Nightwish,Paramore,etc - jer zenski vokal ne moze i ne ide uz tu vrstu muzike (izuzetak Evanescence)
GnR - sminkeri, Slasha ne podnosim
Led Zeppelin, Iron Maiden, AC-DC - njih ne mrzim, stavise, postujem njihov rad, ali nikako ne mogu da ih slusam
Kiss - nemam neki razlog, jednostavno ne volim ih
Sto rece Samhain, ceo taj gej pop ne podnosim
Emo vonabi bendove - kad vidim Tokio Hotel, samo se prekrstim i kazem "Oprosti im Boze, ne znaju sta rade".Mada od tih sto furaju emo fazon, ok mi je My Chemical Romance, imaju par solidnih pesmica, ali stajling im je katastrofalan.
I naravno, Blek ajd pis, koji su nenadjebivi sampioni u anti-muzici.

Ајмо апдејт. Рамштајн, серем им га мајКи у пичку есесовску. Мрзим комбинацију "ми смо брате брутал талме, али ће убацимо мало електронике и срања, да се свиди раји", не иде једно са другим. Такође презирем читав индастријал метал жанр.

Превише мелодичан немјетал. Волим ја мелодет, баш много, али не овакав какав се сада свира, већ како су зацртали шведски пионири крајем осамдесетих и почетком деведесетих. То што је добар део тих пионира отишао у гејеве, нисам ја крив, сами су се на себе попишали.

Ево како се свира мелодет:

http://www.youtube.com/watch?v=NlRSIFnV-FY

http://www.youtube.com/watch?v=eiPu2qCGnM8

Овако не, један у стотину примера:

http://www.youtube.com/watch?v=hFpEW8_48BQ

Геј брате.

Сва она нова кор срања. Деткор, емо кор, поморанџин кор, кева ти је хор, Џоб фор а каубој, пичке материне. Очајнички покушај да се направи нешто што је бруталније од свих ствари које су већ одслушане, наравно неуспео.

Ево да упоредимо:

Гола курчина

http://www.youtube.com/watch?v=sC7GskipxLc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=To3ZlIuRCvM&feature=related

Само неки од осемењивача кеви ових горе деткоре фегетима:

http://www.youtube.com/watch?v=gtU0croR56U

http://www.youtube.com/watch?v=nTp-hfPVcko&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=1ARTvwy0vHI

Bravo za temu!
Domaće ne mogu da komentarišem jer ne slušam.
Od stranih:
Linkin Park - Nerviraju me ne znam baš tačno zašto
Offspring - ali samo onaj deo posle dve iljadite godine
Svi koji nose maske i misle da su faca sad, na primer Lordi
Tokio hotel i njima slični - Ne moram da komentarišem
Ne volim i dosta pank bendova kojima je svaka pesma na istu foru.

Neko reče još negde na početku da su gansi i pepersi precenjeni, nećemo da se bijemo ali to nije istina :D

Meni idu na kurac svi pevači narodne muzike koji nisu umrli ili prestali sa "novim hitovima" nakon devedesetih.

Koji šabani jebote, utripovali da su Madona, utežu se i režu obrve sa 50 godina. A još su muškarci. Maloumne pederčine, jebali bi se za dinar.

Tu prvenstveno mislim na Mila Kurčinu i Mitra Mirića. Njih dvojica kao da se takmiče, jeb'o ih producent i tekstopisac.

Nije da su nekad imali stila, ali bar nisu bili gerge kao sad. :)

Гранџ (поготово Саундгарден и Алис ин Чејнс) и бритпоп жанрове тешко варим, уз понеке изузетке. Оејзис је сасвим сигурно најпрецењенији бенд у историји. Колдплеј и Тревис праве музику која је педерскија чак и од њихових чланова. Рејдиохед ми је језиво досадан.

Пуно поздрава од инди педера. :)

Ova tema će eksplodirati od nagomilane homofobije! :D

Madona - jerbo preko kurca pravi karijeru a nidje veze sa muzikom

Dizvineš Burzume...
Sve do jednog klipa što si okačio... i ovi fegeti i ovi "jebači mame", su nešto najgore što se ikad pravilo u muzici.
To se uopšte ne može nazvati muzikom. Nikave lepote, melodike, energije... Ništa.
Nisam ljubitelj ni blek metala ali je on MUZIKA za ovo što si ti okačio. Postoji bar neki ritam, neki klavir, nešto. A ovo... to je kurac lipov. Svaki član benda vodi svoju politiku, ne postoji sklad, samo bubanj (tptptptptptptptptptptp) i distorzija... u čemu je fora? Svirati što brže...? Ne razumem.
Komercijala od Ramštajna, kojeg si ishejtovao, su profesori muzičkog, Betoveni za ovo...
Eto hejta. :)

Bokte, koliko vi toga mrzite, treba da se zapitate da li uopšte volite taj žanr muzike! Što se mene tiče, ono što ne volim - ne slušam, pa ne mogu ni da zamrzim, tako da ne znam koga/šta mrzim; jednostavno ne mislim o tim izvođačima.

Ali evo, da probam da doprinesem temi, sjetivši se nekih "zvučnih" bendova koje ne volim, a koje ovdje pronađoh:

Partibrejkersi - ubjedljivo 1. mjesto, ostala nisu rangirana
Van Gog
Ateist Rep (oni su mi više Dejan Cukić)
Azra
Riblja čorba (i uopšte Bora), bez obzira na ranije domete
Zabranjeno pušenje
Bijelo dugme (mada to ne treba ni pominjati, ali, sticajem čudnih životnih okolnosti, prvi rok koncert na kojem sam bila bio je upravo taj: imala sam 7 godina, oprošteno mi je)
EX YU R'n'R osamdesetih, uglavnom.

у последње време ми се кења од ЕКВ-а, иако сам их раније слушао. Ваљда су ми се огадили кад сам видео ко их све слуша.

Ne mogu prestati nešto slušati jer slučajno neki debili ginu za to isto. Onda ne bih išla ni na Exit kad vidim ko sve ide. EKV je bio dobar bend. EKV sekta je nešto sasvim drugo.

Што се тиче појединаца, не могу да смислим Коју из Дисциплине кичме.

Za srce me ujede!

Od stranih: ne mogu da se sjetim koga baaaš ne volim, ima njih previše da se sad prisjećam.
Možda Gansi, LP i onaj drugi bend isti kao oni, i slično. Dopuniću.

Podržavam Dankana što se Offspringa i njihovog prvog albuma tiče. Trebalo je to slušati u vrijeme nastanka, a nove generacije se nakon onih ispada ne mogu pridobiti sve i da hoće.

Bijelo dugme (mada to ne treba ni pominjati, ali, sticajem čudnih životnih okolnosti, prvi rok koncert na kojem sam bila bio je upravo taj: imala sam 7 godina, oprošteno mi je)

Наравно да ти је опроштено, кад се сетим свог првог концерта са 4 године, никог не треба да буде блам што је гледао Бајагу, рецимо. Наиме, мене деда мој ненормални често мазне од родитеља и одведе тако на Дерби, или Равну Гору и штатијазнам. Тако ме 86. мазне и одведе у Обреновац(тад нисам живео ту још увек) на концерт Лепе Брене! Не сећам се скоро ничега, али једно не могу да заборавим. Пун Дом Културе, сви седе, (некад је то била културна манифестација у Срба), Брена позива специјалног госта, излази Лепа Лукић, сви аплаудирају и кад је она требало да се обрати, мој ненормални деда почне да се дере " Иди баба кући", а седели смо негде на почетку. И како је тамо и дан данас бина на једва пола метра висине и метар удаљена од првог реда столица, Лепа је то наравно чула, сећам се да је људима било непријатно, и вероватно сам тад први пут у животу скапирао значење речи блам :)

Бајага је цар. Рибе су се увек ложиле на то срање. Ал' га не волим звог оне песме о Звезди, не знам који је то курац, јбт.

Кад си већ споменуо Лепу Брену, кењам се и на њу. Јбг, за речник али тако је...
Такође, и ова два педера што их је Тулум навео. Дно дна од дна дно...

Баја - не Книнџа већ онај други. Сећам се оне песме "мини сукња"... шкк? Лик је толико геј да ми глупо да га пљујем.

Џенан - јбт. Разумем ја те песмице да се клинке ложе али га претера, мајсторе.

Сергеј - прочитајте неку деф. о њему, делим то мишљење.

Шако, Дадо - индијанци.

...

Данк мене је комшиница чини ми се, водила да слушам Џеја, отприлике у истом узрасту!

Dobro smo mi normalni Urke.

admini brisite ovu temu ako za boga znate poklacemo se :D

Ljudi zaboravli ste najgori od svih MUSE!!!

Данк, музика нас очувала, зато њојзи фала.