Prijava

Ne znam, valjda... ali se desi isto tako da odem do druga i upaljeno ostane, i onda vidim po 5,6 poruka svitkaju...

Чекај само да испоштујем тему.

1. Не
2. Не
3. Не
4. Не
5. Не
6. Не
7. Не
8. Не
9. Не
10. Не

Кад боље размислим, ја уопште немам налог тамо...

ЕДИТ: Јел ово довољно конструктивно? :)

+!

Zanimljiva tema. Mene FB chat nervira vise od bilo kog drugog ceta, iz jednostavnog razloga krajnje nepouzdanosti, kocenja, nestizanja poruka. Vrlo retko radi pouzdano.

Inace, uglavnom sam online za nekolicinu prijatelja, sa kojima uglavnom i progovorim koju kad ih vidim, osim ako se i inace cujemo. Za drugu grupu prijatelja sam u 95% situacija offline, a za trecu grupu, za one kojima sam potvrdio zahtev za prijatelja, a nikad u zivotu ih sam ne bih dodao - za njih sam uvek offline, notifikacije o njima su mi iskljucene, takoreci samo su na broju.
Nadam se da znate da postoje ta opcija filtriranja :)
E da, kad ne zelim nikoga, naravno da idem offline sa cetom.

A mozda da preformulises temu, Jovicicu, na chat uopste?

Pa mene je baš konkretno zanimao ovaj fejsbuk čet.

Inače, kad se već svi izjašnjavaju da kažem i ja.

Ja kada sam online, onda sam online za sve, a kada sam smoren ili iz nekog drugog razloga želim biti offline, takođe sam offline za sve.

Ne vršim diskriminaciju, a nije mi ni simpatična.

Ja jedino ulazim na fb da bih igrao "top eleven". :)

Nije ni meni simpaticna diskriminacija, ali sam par njih obrisao iz prijatelja, jer su me startovali svaki put kad me vide online. Sa ovom opcijom ne moram da budem bad guy, a opet sam dostupan najblizim prijateljima. Simple as that.

Чекај само да испоштујем тему.

1. Не
2. Не
3. Не
4. Не
5. Не
6. Не
7. Не
8. Не
9. Не
10. Не

Кад боље размислим, ја уопште немам налог тамо...

ЕДИТ: Јел ово довољно конструктивно? :)

+!

I omiljeno! Jer ko da si mene opisao, brate, vrh! :)))

Четовати у оном малом, ретардираном прозору на фејсбуку је права тупост.
Чему служи Скајп или МСН?

Славянин
pre 2 sata

Четовати у оном малом, ретардираном прозору на фејсбуку је права тупост.
Чему служи Скајп или МСН?

INFIDEL!!! INFIDEL!!!

Ja koristim i odgovoricu ti.
1. Zavisi kako kad. Posto sam sad u tri pizde materine kad me uhvati nostalgija umem da visim i po pola dana na chatu, msn-u, skype-u, a nekad danima nista ne palim.
2. Razgovaram sa ljudima koji su mi interesantni, mada sam brisala skoro 200 ljudi koji su mi bili poznanici i sa kojima nisam ni reci progovorila od kada smo se dodali. Sada imam 100 prijatelja i mogu sa svakim da razgovaram, imam mozda troje-cetvoro koje jos uvek nisam upoznala, ali to je zato sto jos nisam bila kuci. Ne volim da virtuelno ostane virtuelno.
3. Ne, naravno. Ali ako se nismo culi dugo makar cu napisati Mah, mah. To je opet do daljine i do toga sto ih ne mogu videti.
4. Ne pridajem znacaj. Ko zna sa kim prica i o cemu.
5. Ne smatram, jer imam malo prijatelja i znam za skoro sve sta misle o meni. Pretpostavicu da pricaju sa nekim o necemu.
6. Uletela sam par puta, ali ako ne pozelim da tu osobu upoznam u RL ne gubim vreme pricajuci sa njom.
7. Meni naravno jeste.
8. Ne cekam, kad se ulogujem vidim ko je tu, javim se kome zelim, kome ne ne javim i to je to.
9. Ne koristim za podjebavanje. Imam sta pametnije da radim.
10. Nisu ni mene, nisu imali prilike.

ne chatujem ni sa kim. nikada. osim ako mi neko hitno treba zbog nekih informacija. ako osobe nema na chatu, telefon u ruke i zovem. slanje privatne poruke ne dolazi u obzir, jer mora da se ceka odgovor. a meni informacija treba 'odma sada 'odma.

eventualno palim chat u situacijama kad mi je jaaako jaaaaaaaaaaaako dosadno, ili kad me neko lepo zamoli. tj napise mi pismenu molbu na zidu ili u inbox-u. ako procenim da toj osobi nesto treba, dolazim na chat. ako vidim da 'oce samo da caska ignorisem poruku i odlazim da igram tetris.

da, osobenjak sam. sta's.

Увек четујем и увек сам пре за живљу врсту комуникације - чет, телефон, уживо, него за порукање и форуме. Јер чим имам простора и времена за размишљање - готово.
За све своје пријатеље на фејсбуку сам увек онлајн, и чим почне неко да ме смара на чету, бришем га. Ако је океј иначе, али само смара на чету, кажем му да не смара на чету или не одговарам а будем онлајн, па није деген да не укапира да не могу или нећу да одговорим и да сигурно има разлога за то.

Aaaaa zato si me obrisala! ;)

Čet mi je Fejsu vrlo retko upaljen, skoro nikad. Zato sam na Skajpu vrlo često, i to sa slušalicama na ušima, gde se nas nekoliko ortaka skupimo i tako nolajferišemo. :)