Prijava

Kazu da je sjajno. Nisam probala.

Јел пробао неко оно Старопрамен, како се већ зове? Све да га пробам, и ништа...

Nije loše. Al' jebote, od SVIH piva koje sam probao, a samo večeras probavam ko zna koje, Jelen mi ubedljivo najbolji. Posle njega valjda Ginis.

Дај бре, ја сам мислио на Јелен од наших... Гинис је класу изнад њега. Амстел је много добар, али само прави, не ово наше говно.

Хајнекен стандардно добар.

Amstel mi nije nešto, Hajneken je bolji. Al' ja ozbiljno da mi je Jelen najbolji. Valjda sam se navikao, šta znam.

Prob'o sam ja Staropramne. 'nako, nije loše, jebem li ga.

Jelen je dobar kao prvo pivo. 5 je maksimum, ako popiješ više, ne napiješ se toliko, ali ujutru da umreš. Za maraton su bolji Lav i BG.

Što se tiče teme, probao sam ono Jelen gej pivo. Ono sam mogao i ja da napravim, uzmeš pola pravog piva, sipaš u pleh u kome je bilo pregorelo ulje, dodaš još za pola izlapelog Sprajta i onda spakuješ u limenku. Tako negde.

Odlično k'o nema muda da se ubije na keca, a planira. Jelen gej je stimulans!

5 je maksimum, ako popiješ više, ne napiješ se toliko, ali ujutru da umreš. Za maraton su bolji Lav i BG.

Nisam imao slično iskustvo. Isti urad mi imaju i Jelen i Lav, al' sam pričao o ukusu. Od piva mi nije strašan mamurluk. Jedino budem žedan ko magarac, popijem par galona vode. Najgore mi bude od vina i vinjaka.

Što se tiče teme, probao sam ono Jelen gej pivo. Ono sam mogao i ja da napravim, uzmeš pola pravog piva, sipaš u pleh u kome je bilo pregorelo ulje, dodaš još za pola izlapelog Sprajta i onda spakuješ u limenku. Tako negde.

:D

Nisam probao, ali ti verujem. :)
Neću probam. :)

Najgore mi bude od vina i vinjaka.

Зато сам се ја уништио од црног вина још у првом средње па сад поврањам чим га помиришем. А и вињак, само мало касније.

Dobro bre majku mu, da l' je moguće da je od cele Vuke jedino Tulum probao ovo vnugo?

I da, je l' može neko da mi objasni zašto to sranje uopšte postoji?
Tulum izneo svoju teoriju, najverovatnija mi do sada. Al' mi mazohistička nekako.

Мој ортак провалио теорију. Нпр, шатро ћале си и возиш клинце на неки пикник, а ти узмеш па пијеш то због укуса, чисто да би био трезан кад возиш после.

И тако то.

Hahaha Peki. Kog bre ukusa? :)

Ja sam probao čisto da bih posle opravdano mogao da pljujem po tome. Na primer, kažeš da je to za dukatlije, neko pita "a jesi li makar probao?" i ti onda moraš da ućutiš. Ja mogu da nastavim da jebem. :D

I ja sam se davno ušikao od crnog vina, sad ne pijem skoro nikad. Jedino ako nađem negde ono domaće pravo, to je keva. A jok ono - šes litara 120 dinara.

Pivo jedino i pijem, ponekad rakiju drmnem, čisto zbog zbog krvotoka i to je to.

Votka, viski, rum, džum, brendi, džoni, soni mi je sve sviranje kurcu.

Гамби, мени рекоше да има исти укус као прави Јелен. Оно, ако волиш укус пива, ти пијеш због укуса, а не напијеш се.

Ма немам појма, го курац.

Viski i rum su mi ok. :)

Votku ne pijem jer je to prvo moje traumatično iskustvo. :)

A jok ono - šes litara 120 dinara.

To ni nije vino, to je razblaženi mišomor. :)

Вотка је моје друго и моје 62. трауматично искуство. Још она геј ђус-вотка. Ја сам то ексирао из пивских чаша од 0,5 деци... И то кад помиришем, од бљув.

Jel ti tamo zivis? Nisam probao nazalost.

Пеки, мени је одличан Старопрамен.

Пробао сам безалкохолно. Говно к'о говно.

Al to pivo mi je premalo kockasto da bi bilo rusko. :)

Živim.
Ja imam utisak kao da su samo vodku sipali u pivo i malo promućkali...ali ubija na mesto, dve flaše su dovoljne da se napiješ, to leše oni njihovi klošari kad nemaju vodku.

Znaci sranje? E jebiga. Dojajno mi delovalo.
Reko ako je dobro da mi posaljes postom. :)