Prijava

Upravo odgledao film. Ako se uopste moze nazvati filmom, pre bih rekao da je dokumentarac, pre svega zbog lose i proste glume. Za sve koji su razocarani predlazem da pogledaju francuski La Haine. Film, kojim je reditelj Sisanja verovatno bio odusevljen, pa je i kopirao nacin na koji film pocinje, promenio pricu, ubacio strebera itd..

Ovaj film je najvece govno koje je nasa filmska produkcija mogla da izbaci tacka

Е а баш сам тражила ову тему. Одгледала филм пре два дана, први утисак: онако. Скинула га с нета, одгледала поново (чисто ако сам нешто пропустила, да надокнадим): боље да нисам. Испразна глупост.

Ovo je jos jedan oblik onoga sto se desava u filmu. Efekat kuvane zabe. Smatrate da film nije los dok ne pocnu da ga pljuju po vuki, onda ga i vi pljujete. Iako moze dosta da se kaze o njemu. Ja sam gledao necenzurisano. Mozda je i u tome caka. Ali sve u svemu, sasvim je lepo opisano to vreme i ta klasa.

Danas sam gledao i da vam kažem ništa posebno, a toliko buke oko njega...

Једино што ваља у филму је Наташа Тапушковић, бре!

Ovo je jos jedan oblik onoga sto se desava u filmu. Efekat kuvane zabe. Smatrate da film nije los dok ne pocnu da ga pljuju po vuki, onda ga i vi pljujete.

Нико овде није ни мењао мишљење. Још ћемо испасти скињаре зато што је филм лош.

Upravo sam odgledao film. Moj komentar Serbian History X, kopija, plagijat, imitacija, neoriginalan i smoren film. Emo-geek se totalno transformiše jer se pali na ribu? Meh, odgledao i ne želim da ga vidim ponovo. Ispod proseka.

Ja sam gledao necenzurisano. Mozda je i u tome caka. Ali sve u svemu, sasvim je lepo opisano to vreme i ta klasa.

Колико траје то твоје што си гледао? Сат и по?

Ako se film posmatra kao srpska produkcija,niskobudzetni onda i moze nesto dobro da se kaze o njemu.Ako se posmatra kao svaki drugi film onda : American history x je uspeo da obradi tu temu bez ikakvog tangiranja politike.Sa realnim i razumljivim uzrocno posledicnim dogadjajima.

Ја нисам искусан филмски критичар као ви, ал' би хтео да кажем да је филм туга преголема. Јеб'о режирање, ал' гледам сваки дан како народ око мене све више и више иде Новициним путем (у филму), а паметни су као он, дам руку ако нису и паметнији, него карактер је чудо. И знам да се многима није допао, немојте сад да навалите као што имате обичај.

На неколико места у филму сам се баш исмејао, ал нажалост не не форе сценариста већ на лошу глуму. Српски покушај American history Х и La Haine и плус тај трип да филм буду нове Ране. Контам шта су то аутори хтели да кажу, али филм је тако лоше режиран, плус лоша глума, плус крај по америчком клишеу. И никако не контам шта је фора са коришћењем ликова из Шејтановог ратника...

Ako se posmatra kao svaki drugi film onda : American history x je uspeo da obradi tu temu bez ikakvog tangiranja politike.

OBJASNIO.
Previše su htjeli da kažu u filmu i opasno se poguili , nije totalno sranje ali definitivno loše obrađena tema u filmu i biće odlično ako ne izazove Rane efekat u Srbiji i regionu.

American history x je uspeo da obradi tu temu bez ikakvog tangiranja politike.

Управо то. Превише истицања политике је упропастило ''Шишање'' скроз. Србија брате! Без помињања политике ништа.

Ja ga skinuo, ali mi se toliko ne gleda da je to strašno. :)

gamby
Нарежи па удели неком на улици :)))

sad odgledao na tjubu.
Radnja stvarno jeste loše odrađena, sve je nekako na brzinu i nerealno je kako se on tako na brzinu promjenio.
ali opet na neki način film je napljuvao policiju, političare a i navijače.
Najjači mi je dio kad ih presretne murija i Novica kao: ''Nema povlačenja nema predaje! Srbija!!!'' a onaj lik iza njega ''Ma jebeš Srbiju.'' i hvata maglu. Jbg to je žešće realno....

Sve u svemu meni nije toliko loš film kao što svi vi ođe kažete da jes....

Мени у сценарију највише смета то што га је онај, Виктор Савић, присвојио за 24 сата. И она сцена у свлачионици.

Ја и даље кажем - вееелико њах.

На страну што је политички памфлет, има на моменте јадну глуму и Бојана Новаковић носи качкет док јебе преплашеног Новицу... ово је одличан примерак плагијат-колажа. Које сте све филмове препознали у њему? Већ су помињани "Америкен хистори екс", "Ромпер стомпер" и "Футбол фектори". "До коске" и "Добри Вил Хантинг" су исто "били инспирација". У једном тренутку на почетку ме је подсетио и на "Буре барута".